Antelope Audio prezentuje interfejsy Discrete 4 i 8 z dedykowanymi mikrofonami Edge i Verge

325

Firma Antelope Audio poszerzyła znaną już linię interfesjów Discrete o dwa nowe modele – Discere 4 oraz Discrete 8. Specjalnie do pracy z urządzeniami, powstały też dwa nowe mikrofony – Edge i Verge.

Interfejsy skierowane są do profesjonalistów pracujących w studio, przy homerecordingu a nawet w terenie. Discrete 4 i Discrete 8 posiadają zakres konwersji do 121 dB, 64-bitowy zegar w technologii AFC. Obydwa urządzenia łączą się z komputerem za pomocą USB2.0 lub Thunderbolt, a do ich obsługi posłuży wirtualny panel sterowania (Easy Panel) oraz seria darmowych aplikacji na urządzenia mobilne z systemem iOS lub Android z ciągle rozbudowywaną biblioteką symulacji i efektów.

Przedwzmacniacze mogą współpracować z dowolnymi mikrofonami, jednak producent specjalnie dla Discrete 4 i Discrete 8 wypuścił dwa dedykowane mikrofony – Edge i Verge. Edge jest wielkomembranowym mikrofonem pojemnościowym, zaś Verge to mikrofon małomenbranowy.

Tak, jak sugerują cyfry w nazwach – Discrete 4 wyposażono w cztery preampy mikrofonowe typu combo (XLR/jack), zaś Discrete 8 posiada ich aż osiem. Złącz jest oczywiście znacznie więcej (m.in.MONITOR L, R, wyjścia słuchawkowe, S/PDIF i masa innych), jednak po szczegółową specyfikację odsyłamy na stronę producenta.

Wszystkie urządzenia można kupić osobno, lub w pakietach przygotowanych specjalnie przez producenta:
– Discrete 4 + Edge,
– Discrete 8 + Edge/ Discrete 8 + 6x Verge/ Discrete 8 + Edge + 6x Verge

Więcej o najnowszych interfejsach Antelope Audio znajdziecie na: en.antelopeaudio.com/discrete-4, en.antelopeaudio.com/discrete-8, en.antelopeaudio.com/vergeen.antelopeaudio.com/edge oraz na stronie polskiego dystrybutora www.musictoolz.pl