Samson Go Mic Mobile – bo nigdy nie wiesz, kiedy najdzie Cię ochota na nagrywanie

257

Nie ma co się oszukiwać, większości z was praktycznie codziennie zdarza się nagrać film przy pomocy telefonu komórkowego. Raz na utrwalenie zasłuży śliczny kociak, innym razem szalone gradobicie. A co jeśli coś wartego uwiecznienia wydarzy się w bardzo głośnym miejscu? Takim, jak np. dworzec kolejowy czy zatłoczona ulica…

Wszystko super, jakość nagrania video rewelacja, ale dźwięk – huk, szum, koszmar i tragedia. W takiej sytuacji świetnie sprawdzają się mikrofony dedykowane specjalnie do telefonów komórkowych. Jednym z takich właśnie mikrofonów jest Samson Go Mic Mobile.

Nie jest to jednak przysłowiowy “mikrofon z biedronki”, a profesjonalny system bezprzewodowy, który eliminuje wszelkie niepotrzebne zakłócenia i nagrywa je formie czystego i klarownego dźwięku o niemal studyjnej jakości.

W zamieszczonym pod filmem nagraniu na własne uszy usłyszycie nieprawdopodobną różnicę w jakości dźwięku nagranego za pomocą Go Mic Mobile i zwykłego, wbudowanego mikrofonu komórkowego.

Pełną specyfikację Samson Go Mic Mobile znajdziecie na stronie producenta, www.samsontech.com i polskiego dystrybutora, www.aplauzaudio.pl