Roli Beatmaker Kit – zabierz swoje beaty gdzie tylko zapragniesz

0

To, że Roli Blocks są bardzo ciekawym kontrolerem, widać już na pierwszy rzut oka. Teraz, dzięki Beatmaker Kit stały się, o ile to możliwe, jeszcze ciekawsze.

Podchodząc do sprawy zupełnie szczerze, aż nie chce się wierzyć, jak proste w obecnych czasach stało się tworzenie muzyki. Mamy dostęp nie tylko do oprogramowań notacyjnych (chciałoby się zapytać, kto w tych czasach używa jeszcze nut?), do ułatwiających pracę sprzętów, mikserów, sampli – wszystko na wyciągnięcie ręki. I co najlepsze – jak się okazuje, komponując nie musimy już siedzieć zamknięci w czterech ścianach.

Do takich wyzwalających urządzeń należy właśnie Roli Beatmaker Kit – kompaktowe, w pełni przenośnie i customizowalne “studio muzyczne”, wielkością przypominające niedużą książkę. Dzięki Beatmaker Kit i zawartych w nim dwóch kontrolerów Lightpad M, Live Blocka i Loop Blocka, zyskacie możliwość tworzenia beatów gdzie tylko najdzie was ochota. Każdy Block, z którego składa się Beatmaker Kit łączy się ze sobą bezprzewodowo, dzięki czemu nie trzeba plątać się w niepotrzebnych kablach.

Beatmaker można oczywiście połączyć z większą ilością Blocków, można nim również sterować za pomocą dostępnej na smartfony aplikacji Noise.

W zamieszczonym pod tekstem filmie Parisi zaprezentuje wam odrobinę możliwości zestawu. Kilka słów o zespole znajdziecie na www.facebook.com/weareparisi.

Więcej informacji i szczegółowe specyfikacje techniczne Beatmaker Kit znajdziecie na stronie producenta, www.roli.com i stronie polskiego dystrybutora, www.audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here