Serato DJ i Denon SC5000 Prime – poznajcie bliżej mikser i jego możliwości

0

Zaledwie kilka dni temu w sieci pojawiła się aktualizacja jednego z najlepszych oprogramowań DVS na świecie. Serato DJ w aktualizacji o kodzie 1.9.10 zyskał m. in. kompatybilność z systemem operacyjnym macOS High Sierra oraz, co najważniejsze – z całym szeregiem nowych sprzętów. Jednymi z nich są Denon SC5000 Prime i X1800 Prime.

Działanie kontrolera i odtwarzacza Denon z oprogramowaniem Serato DJ 1.9.10 w załączonym pod tekstem filmie zaprezentuje wam Nick z Serato HQ.

Odtwarzacz multimedialny Denon SC5000 Prime posiada m.in. w 7-calowy dotykowy ekran LED, 8 dotykowych padów RGB, porty USB i SD. W komplecie do odtwarzacza producent zaprezentował też 4-kanałowy mikser cyfrowy X1800 Prime, wyposażony w pakiet Serato DJ Club Kit (Serato DJ + DVS). Na pokładzie miksera znajdziecie m.in. cztery wejścia phono/line, podwójne gniazdo USB, equalizer i wyjście MIDI.

Pełne specyfikacje techniczne Denon SC5000 Prime i X1800 Prime znajdziecie na stronie producenta www.denondj.com/sc5000primewww.denondj.com/x1800prime.

O oprogramowaniu Serato DJ przeczytacie na www.serato.com.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here