Roland SP-404MKII: Najlepszy sampler? Zobacz wideo!

0
Roland SP-404mk2
Roland SP-404MKII

Na początku października 2021 swoją premierę miał najnowszy sampler i efektor marki Roland. SP-404MKII jest najbardziej zaawansowanym urządzeniem serii SP i udoskonaloną wersją legendarnego SP-404. Zobaczcie obszerny materiał wideo z polskimi napisami!

Szczegółowe informacje na temat najnowszego samplera znajdziecie w naszej poprzedniej publikacji: TUTAJ

W skrócie… Większy, lepszy, szybszy, silniejszy. SP-404MKII posiada wszystko, za co ludzie pokochali poprzednika — z kilkoma poważnymi udoskonaleniami, takimi jak 17 ultra-ekspresyjnych padów i zaktualizowane pokrętła zapewniające płynną, wygodną kontrolę. Tworzenie bitów jest jeszcze szybsze dzięki krótkiemu czasowi uruchamiania, szybkiemu ładowaniu projektów i importowaniu sampli oraz łatwemu dostępowi do projektów za pośrednictwem 16 GB pamięci wewnętrznej.

Roland SP-404MKII
Roland SP-404MKII

Zarówno doświadczeni użytkownicy, jak i nowi twórcy beatów poczują się jak w domu dzięki intuicyjnemu układowi i klasycznym efektom SP, a także przebudowanemu procesowi samplowania i sekwencjonowania, Skip Back Sampling do szybkich występów, tryb DJ do miksowania bitów na żywo i nie tylko.

Zapraszamy zatem do obszernej prezentacji video. Pamiętajcie, że możecie ustawić polskie napisy:


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj