Kup sprzęt AKG i odbierz plug-in LEXICON MPX-L za darmo!

0
LEXICON MPX-L

Planujesz zakup profesjonalnych słuchawek lub mikrofonu od AKG? Teraz masz dodatkowy argument! Właśnie ruszyła promocja, w której otrzymasz zupełnie za darmo świetny plug-in MPX-L Native Reverb marki Lexicon!

JAK DZIAŁA PROMOCJA?

Wystarczy kupić dowolne profesjonalne słuchawki lub dowolny mikrofon przewodowy marki AKG w sklepie muzycznym do 31.12.2021 r. Po zakupie należy zarejestrować numer seryjny produktu na stronie internetowej Lexicon, przesyłać skan dowodu zakupu i natychmiast można pobrać wtyczkę MPX-L.

Link do rejestracji: https://lexiconpro.com/mx200-mpx/register

Czym jest MPX Native REVERB?

Od ponad 40 lat firma Lexicon uważana jest za złoty standard cyfrowego przetwarzania pogłosów i efektów. Teraz ten sam charakterystyczny, gładki, bogaty dźwięk Lexicona jest dostępny we wtyczce zaprojektowanej specjalnie po to, aby przenieść każde domowe lub projektowe studio na wyższy poziom.

DŹWIĘK

MPX-L Native Reverb dostarcza legendarne brzmienie Lexicona za pośrednictwem pojedynczej wtyczki polimorficznej z siedmioma różnymi typami pogłosów (Small Plate, Large Plate, Small Hall, Large Hall, Small Chamber, Large Chamber, Room) i 25 precyzyjnie opracowanymi stałymi presetami studyjnymi. Jest to najlepsza wtyczka do domowego nagrywania i tworzenia profesjonalnych, inspirujących miksów w popularnych DAW-ach, takich jak Pro Tools, Logic, Nuendo lub innych AAX, RTAS, AudioUnit lub VST.

LEXICON MPX-L
LEXICON MPX-L

KRÓTKA HISTORIA POGŁOSU:

Pogłos jest odbiciem dźwięku. Na ton, gęstość, długość i wiele innych czynników, które składają się na jakość pogłosu, wpływa wszystko – od wielkości przestrzeni po materiały, z których wykonane są powierzchnie odbijające. Od amfiteatrów po hale, od komór echa po sprężyny, od tysięcy lat manipulujemy formą, aby okiełznać pogłos.

LEXICON I POGŁOS:

Od lat 70-tych do dziś, kiedy profesjonaliści audio wypowiadają słowo reverb, zwykle poprzedzone jest ono słowem “Lexicon”. Żadna inna firma nie wywarła tak dużego wpływu na pogłos w ciągu ostatnich czterech dekad, a wtyczka MPX-L jest doskonałym dodatkiem do każdej konfiguracji DAW.

STUDYJNIE OPRACOWANE POGŁOSY

Dzięki intuicyjnemu, uproszczonemu interfejsowi użytkownika, 25 mistrzowsko dostrojonym presetom i jakości, która wynosi każde domowe studio nagrań i projektów na zupełnie nowy poziom, dodawanie profesjonalnych efektów pogłosowych do projektów nigdy nie było szybsze, łatwiejsze, ani nie brzmiało lepiej.

promocja-akg-lexicon

WIZUALIZACJA W CZASIE RZECZYWISTYM

Wizualizacja w czasie rzeczywistym może być włączona lub wyłączona poprzez kliknięcie w oknie. Gdy jest włączona, wyświetlany jest analizator czasu rzeczywistego, dający wizualną informację zwrotną o odpowiedzi częstotliwościowej sygnału efektu.

FUNKCJE MPX-L

MPX-L jest ograniczoną w funkcjach wersją wtyczki Lexicon MPX Native. MPX-L zawiera:

  • klasyczny algorytm pogłosowy Lexicona
  • 25 precyzyjnie zaprojektowanych stałych presetów
  • formaty, które bezproblemowo działają w każdym DAW kompatybilnym z AAX, VST®, Audio Unit™ lub RTAS®
  • graficzna wizualizacja w czasie rzeczywistym ilustruje pełną intensywność spektralną
  • mierniki wejścia i wyjścia dla szybkiej oceny poziomów dźwięku
  • pojedyncza instancja wtyczki może być użyta w ramach sesji DAW, zarówno na kanale jak i na auxie

Uwaga: Do korzystania z tej wtyczki wymagane jest oprogramowanie hosta (DAW). Instrukcja obsługi wtyczki znajduje się w pliku zip, który klient pobiera z Lexicona.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.akg.com
Producent: https://lexiconpro.com
Dystrybutor: https://essaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj