Roland GO: MIXER – czy nagrywanie ze smartfonem może być prostsze?

0

Roland GO: Mixer to narzędzie, dzięki któremu zabawa w domowym studio nabierze zupełnie innego, lekkiego wymiaru. Bo jak inaczej nazwać sprzęt, który pozwoli nam jednocześnie nagrać wysokiej jakości materiał audio i w prosty sposób zgrać go z nagrywanym smartfonem materiałem wideo? Zobaczcie Go: Mixer w akcji dzięki Liz Loughrey.

Gdy pisaliśmy jakiś czas temu o GO: Mixer w artykule zatytułowanym Kciuki w górę, czyli poznajemy Roland GO:MIXER, wydawało się to nam narzędziem nie tyle profesjonalnym, co naprawdę dobrze skrojonym dla tzw. “zwykłego zjadacza chleba” bawiącego się muzyką.
Jednak po premierze okazało się, że Roland nie tylko spełnił oczekiwania YouTuberów i internetowych twórców. Pozwolił również na czerpanie radości z tworzenia w nieco bardziej profesjonalny sposób.

Dowodem na to jest Liz Loughrey z Toronto.
Roland GO: MIXER ułatwia miksowanie wielu źródeł i nagrywanie wysokiej jakości dźwięku na smartfonie lub tablecie. W filmie poniżej, Liz Loughrey nagrywa własną piosenkę z wykorzystaniem smartfona i GO: MIXER. Liz napisała swoją pierwszą piosenkę w wieku 12 lat, zaczęła publikować covery online w wieku 14, a ostatnio znalazła się w pierwszej piątce podczas konkursu coverowego na YouTube. Czy może być lepsza rekomendacja dla Roland GO: Mixer?

Więcej info:
Producent: www.pl.rolandeasteurope.com

GO:MIXER

Miksuj, twórz, nagrywaj audio ze swoim smartfonem – wszystko w jednym.Roland GO: MIXER ułatwia miksowanie wielu źródeł i nagrywanie wysokiej jakości dźwięku na smartfonie lub tablecie. W tym filmie Liz Loughrey z Toronto nagrywa własną piosenkę z wykorzystaniem smartfona i GO: MIXER. Liz napisała swoją pierwszą piosenkę w wieku 12 lat, zaczęła publikować covery online w wieku 14 lat, a ostatnio znalazła się w pierwszej piątce w konkursie coverowym na YouTube.GO-MIXER: http://pl.rolandeasteurope.com/products/gomixer/

Opublikowany przez Roland Polska na 12 lutego 2018

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here