Domowe Studio bez monitorów odsłuchowych? Niemożliwe! Szkolenie już 26-27 lutego 2018!

0

Każdy szanowany domowy kompozytor wie, że bez monitorów odsłuchowych efekty pracy wyglądają i brzmią słabo. Zatem czas się przeszkolić i wpaść na prezentację monitorów Genelec już 26 i 27 lutego do Tarnobrzega i Lublina! Na warsztaty zaprasza firma Konsbud Audio, polski dystrybutor marki Genelec!

Jeśli chcielibyście poznać możliwości monitorów odsłuchowych firmy Genelec i dowiedzieć się, dlaczego monitory w ogóle są tak bardzo potrzebne w studio profesjonalnym i domowym, musicie odwiedzić Tarnobrzeg i Lublin – bądź i jedno i drugie!

Na warsztatach dowiecie się m.in. jak pomieszczenie – jego umeblowanie, kubatura i umiejscowienie sprzętu – wpływają na odbieranie przez Was dźwięków. Dowiecie się również jak uniknąć problemów z akustyką w pomieszczeniu, czym jest referencyjny monitoring odsłuchowy i jak dobrać monitory do własnych potrzeb i gdzie je umiejscowić? Na te i wiele innych pytań, uzyskacie odpowiedź 26 lutego w Czak Music w Tarnobrzegu oraz 27 lutego w Salonie Muzycznym Alt w Lublinie.

Prowadzącym szkolenie będzie oczywiście znakomity Jacek Majewski! Pamiętajcie, że wstęp jest zupełnie wolny od opłat!!!

Link do wydarzenia znajdziecie pod adresem: www.facebook.com/KonsbudAudio

Więcej info:
Producent: www.genelec.com
Dystrybutor: www.konsbud-audio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here