MINI-LANEY w akcji – czy tak mały wzmacniacz zadowoli pełnoprawnego gitarzystę?

0

Wszechobecny downsizing dotarł również do wzmacniaczy gitarowych. I choć wielu powie, że ogólnoświatowa moda na miniaturyzację nie wznosi nic dobrego, to my jesteśmy zdania, że małe, wcale nie oznacza słabe, a obcowanie z MINI-LANEY może sprawić wiele frajdy.

Gdy zobaczyliśmy możliwości miniaturowych, zasilanych bateryjnie wzmacniaczy LANEY z serii MINI, kopara opadła nam do samej podłogi. I nie dlatego, że dogoniły swoją mocą wielkich kilkunastokilogramowych lampowych graczy. Porwała nas ich mobilność, jakość dźwięku i możliwości brzmieniowe w połączeniu ze smartfonem lub tabletem.

Tuż po premierze nowych wzmacniaczy pisaliśmy o nich w krótkim tekście zatytułowanym Laney Amps prezentuje mini serię wzmacniaczy pod nazwą…? MINI-LANEY, do którego przeczytania Was zachęcamy. Teraz jednak dotarliśmy do pierwszej prezentacji jednego ze wzmacniaczy nowej serii.

Po kilkuminutowym materiale wideo możemy powiedzieć jedno. MINI-LANEY to naprawdę ciekawy i fajny sprzęt. A jak Wy oceniacie nową serię?

Więcej info:
Producent: www.laney.co.uk
Dystrybutor: www.audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here