RODE zapowiada nowy, miniaturowy mikrofon Lavalier GO

0

Po kwietniowej premierze bezprzewodowego mikrofonu Wireless GO, czas na kolejną nowość w serii. Przed wami, nowy miniaturowy mikrofon przypinany do ubrania – Lavalier GO!

Jak zapowiada firma RODE Microphones, nowy Lavalier GO to wysokiej jakości, profesjonalny mikrofon lavalier zaprojektowany do idealnego połączenia z Wireless GO, a także innych urządzeń nagrywających z wejściem mikrofonowym TRS 3,5 mm.

Zaprezentowany przed kilkoma miesiącami Wireless GO to jeden z najmniejszych i najbardziej wszechstronnych systemów mikrofonów bezprzewodowych na świecie. Dzięki wbudowanemu w nadajnik mikrofonowi dookólnemu po raz pierwszy oferuje prawdziwie bezprzewodowy dźwięk w tej formie.

Jednak dla użytkowników, którzy chcą dodatkowej elastyczności, nowy Lavalier GO może być idealnym rozwiązaniem. Wystarczy go podłączyć do nadajnika, przypiąć do koszuli i wsunąć nadajnik do kieszeni lub przypiąć do paska, aby uzyskać super kompaktowy bezprzewodowy dźwięk.

Więcej szczegółów
Producent: http://www.rode.com/microphones/lavaliergo
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

Poniżej materiał video przygotowany przez producenta, w którym wyjaśnia i wskazuje najważniejsze cechy i funkcje nowego mikrofonu:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj