Rewolucyjny interfejs Black Lion Audio Revolution 2×2

0
Black-Lion-Audio-Revolution-2x2_top

Amerykańska firma Black Lion Audio, słynąca dotąd z wysokiej klasy sprzętu studyjnego oraz specjalistycznych modyfikacji interfejsów audio innych producentów, wchodzi na rynek przenośnych interfejsów USB z własnym modelem Revolution 2×2.

Od zewnątrz Revolution 2×2 wygląda jak dość typowy interfejs USB: dwa wejścia mikrofonowo-liniowe XLR/jack combo z załączanym trybem instrumentalnym i zasilaniem phantom 48V, dwa wyjścia monitorowe oraz wyjście słuchawkowe z niezależną kontrolą głośności, a także regulacja proporcji odsłuchu pomiędzy sygnałem wchodzącym (input) i wychodzącym (playback). Kiedy przyjrzymy się bliżej, zauważymy jeszcze mały przycisk umożliwiający odsłuch materiału w trybie mono, a także wejście i wyjście cyfrowe SPDIF.

Tym, co odróżnia Revolution 2×2 od konkurentów na zatłoczonym rynku kompaktowych interfejsów USB jest jego wnętrze: wysokiej jakości komponenty, w tym najwyższej klasy konwertery, precyzyjny zegar z technologią Macro-MMC, dopracowany system zasilania włącznie z separacją poszczególnych elementów. Wszystko to dla uzyskania maksymalnej czystości, przejrzystości i precyzji dźwięku przy jednoczesnym zminimalizowaniu szumów własnych, zakłóceń z sieci i innych urządzeń.

Wedle słów producenta, tej jakości przetwarzanie sygnału audio nie było dotąd oferowane w katalogowym standardzie w tak niedużym i stosunkowo niedrogim wydaniu. Dlatego najnowszy interfejs Black Lion Audio może być nazwany produktem rewolucyjnym w swojej klasie.

Revolution 2×2 ma kosztować 299 USD w Stanach Zjednoczonych i 299 EUR w krajach europejskich, a na rynku powinien pojawić się w lutym 2021. W zestawie z interfejsem dostaniemy bogaty pakiet oprogramowania, w tym DAW PreSonus Studio One i wtyczki takich firm jak Brainworx, iZotope czy Plugin Alliance.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.blacklionaudio.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj