Przedstawiamy rozszerzenie JUNO-106 dla Roland ZENOLOGY

244

Baza instrumentów dostępnych dla syntezatora programowego Roland ZENOLOGY cały czas się rozwija. Dziś przedstawiamy Wam JUNO-106, czyli kolejny syntezator, który dołączył do kolekcji brzmieniowej platformy.

Wprowadzony do sprzedaży w 1984 roku syntezator JUNO-106 z początku przewidziany był jako niedrogi polysynth dla masowego klienta. Jak się jednak okazało, instrument szybko przekroczył oczekiwania twórców, stając się ulubieńcem miłośników syntezatorów na całym świecie.

Tworząc nowe rozszerzenie, oparte o JUNO-106 producent zadbał o możliwie dokładne odwzorowanie oryginału. Wielbiciele syntha znajdą tu zatem soczyste basy, delikatne szarpane dźwięki i połyskujące, jasne pady, które idealnie pasują do miksu. Wisienką na torcie będzie oczywiście wbudowany, legendarny chorus.
Rozszerzenie jest oczywiście dostępne dla DAW i kompatybilnego sprzętu ZEN-Core.

Więcej o rozszerzeniu na https://www.roland.com/.

ZENOLOGY to rozszerzalna wersja plug-in Systemu ZEN-Core Synthesis. ZEN-Core bazuje na dyskretnych syntezatorowych głosach – każdy zawiera elastyczny oscylator, filtr, wzmacniacz, podwójne LFO i bogate efekty. Łączy wiele rodzajów syntezy, scala oscylatory i filtry vintage Rolanda z falami PCM zdolnymi do PCM-SYNC oraz modulacji krzyżowej.

Z pomocą ZENOLOGY użytkownicy zyskali dostęp do stale rozszerzającego się strumienia nowych, napędzanych systemem syntezy ZEN-Core, dźwięków i rozszerzeń koncentrujących się na określonych gatunkach i rodzajach instrumentów czy też zawierających brzmienia najlepszych artystów.

Więcej szczegółów
Producenthttps://www.roland.com/pl/products/rc_zenology/