Black River z nowymi datami trasy koncertowej

0

Jeśli wybieraliście się na koncerty Black River, mamy dla Was nie do końca przyjemną wiadomość. Jak informuje organizator, w związku z panującą epidemią koronawirusa w Polsce konieczne było podjęcie decyzji o przesunięciu koncertów Black River na jesienne terminy.

Rock’n’rollowa supergrupa znowu w akcji! Po świetnych koncertach w kwietniu 2019 roku, Black River powraca, by promować swój najnowszy album, „Humanoid”. Z tej okazji zespół wystąpi na czterech klubowych koncertach: w Poznaniu, Wrocławiu, Warszawie oraz Gdańsku.

Nowe daty KONCERTÓW Black River

17.09 – Poznań / Klub U Bazyla
18.09 – Wrocław / Pralnia
25.09 – Warszawa / Proxima
26.09 – Gdańsk / Drizzly Grizzly

Jeśli martwicie się o bilety – bez obaw. Wszystkie sprzedane dotychczas wejściówki zachowują ważność, a zwrotów można dokonywać w miejscach zakupu biletów.
Bilety do kupienia na: www.biletomat.pl, goingapp.pl, empikbilety.pl, sklep.ebilet.pl, www.eventim.pl oraz w sieci sklepów Media Markt.

BLACK RIVER to grupa, w skład której wchodzą muzycy znani z takich formacji jak BEHEMOTH, DIMMU BORGIR, ROOTWATER, GEISHA GONER, HUNTER, VESANIA, czy NEOLITHIC. Po kilkuletniej przerwie spowodowanej kłopotami zdrowotnymi wokalisty Maćka Taffa, BLACK RIVER powróciło do aktywności wydawniczej i koncertowej, czego świadectwem jest nowy, bardzo dobrze przyjęty album „Humanoid” oraz okazjonalne koncerty tuż po jego wydaniu. W nowym roku BLACK RIVER planuje koncertować jeszcze więcej, a okazję do zobaczenia zespołu na żywo będą mieli fani w Poznaniu, Wrocławiu, Warszawie i Gdańsku. Od początku istnienia BLACK RIVER działa w niezmienionym składzie:

Maciej Taff – wokal
Piotr „Kay” Wtulich – gitara
Artur „Art” Kempa – gitara
Tomasz „Orion” Wróblewski – bass
Dariusz „Daray” Brzozowski – perkusja

Więcej o zespole na https://www.facebook.com/OfficialBlackRiver/

VOTUM od wielu lat stanowczo buduje swoją pozycję na rynku muzyki post-progresywnej. Z czterema płytami długogrającymi na koncie dał się poznać jako zespół nie stroniący od eksperymentów mimo korzeni mocno zapuszczonych w metalowym brzmieniu. Grupę tworzy sześciu muzyków pochodzących z Warszawy łączących rockowe granie, ambientowe przestrzenie i – z każdą płytą – coraz większe dawki elektroniki. W 2016 roku pojawiła się na rynku świetnie przyjęta płyta :ktonik: z promującym ją teledyskiem „Satellite”. Zespół nie próżnuje, w 2019 roku wydając dwupłytowy limitowany winyl zawierający poza płytą :ktonik: niepublikowane dotąd nagrania koncert :ktonik: Apocrypha, a także dwa utwory ze zbioru Live Sessions.

Fani atmosferycznego rocka i metalu z pewnością kojarzą grupę, która w ostatnich latach aktywnie działa na scenach całej Europy, koncertując u boku takich tuz jak Opeth, Katatonia, Pain of Salvation czy Anathema wplatając w to trasy koncertowe min. z Anneke von Giersbergen, rodzime Riverside, australijskim Chaos Divine czy włoskim KingCrow. Zespół przygotowuje się właśnie do wydania swojego kolejnego EP z materiałem zaprezentowanym podczas festiwali Euroblast czy rumuńskich Rock’n’Iasi i Maximum rock. Od początku 2020 zespół kolejno publikuje nagrania z nadchodzącego następcy albumu :ktonik:.

Więcej o zespole na https://www.facebook.com/Votumpage/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here