Pomysł na prezent do 250 zł? Mikrofon Superlux PRO H7F MKII

0

Mikrofon Superlux PRO H7F MKII nie jest produktem nowym. Doczekał się jednak całkiem niezłych obniżek cenowych, co stanowić może niezłą chrapkę dla poszukujących na ostatnią chwilę świątecznego prezentu w granicach 250 złotych!

Superlux PRO H7F MKII, to mikrofon przeznaczony do półprofesjonalnego użytku. Jego parametry oraz wykonanie są na tyle wysokie, że z powodzeniem można powiedzieć o świetnym stosunku jakości do ceny, tym bardziej w okresie przedświątecznym, gdy ceny sprzętu pikują niczym mucha trafiona packą, nie przekraczając magicznej kwoty 250 zł.

O mikrofonie Superlux PRO H7F MKII pisaliśmy w artykule SUPERLUX prezentuje mikrofony w stylu retro – modele PROH7F MKII oraz WH5.
PRO H7F MKII dedykowany jest wszystkim tym wokalistom, którzy pamiętają złote lata 50’ i 60’. Jak pisze dystrybutor marki Superlux:
“Wybierając jeden z mikrofonów SUPERLUX już dziś możesz poczuć się jak prawdziwy król Rock&Roll’a”.PROH7F MK2 to naprawdę dobrze brzmiący, dynamiczny mikrofon wokalny, który poza brzmieniem świetnie wygląda. Jego klasyczna vintage’owa uroda z pewnością przykuje uwagę nawet niewtajemniczonych obserwatorów, a udoskonalone brzmienie, dostosowane do różnorodnych zastosowań wokalnych zostanie docenione przez odbiorców. Zatem nieważne, czy grasz w studio, czy nagrywasz podcasty albo jesteś streamerem gier. Superlux PROH7F MK2 to sprzęt dla Ciebie!

Specyfikacja techniczna:

  • Czułość: -55 dBV / Pa (1.8 mV)
  • Impedancja wyjściowa: 300 Ω
  • Max.SPL: 134 dB SPL
  • Złącze: XLR3M
  • Wymiary (szer. x wys. x głęb.): 56 × 191 × 67.5 mm (2.2 “x 7.5” x 2.66 “)
  • Waga netto: 520 g (18.3 oz)

Więcej szczegółów
Producent: http://www.superlux.com.tw
Dystrybutor: https://www.arcadeaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here