SUPERLUX prezentuje mikrofony w stylu retro – modele PROH7F MKII oraz WH5

0

Bo kto nie lubi świetnie wyglądających narzędzi pracy? Poza jakością nagrywania i parametrami technicznymi, mikrofon to również wizytówka wokalisty i instrumentalisty. Poznajcie nowość SUPERLUX – mikrofony PROH7F MKII oraz WH5.

Dla wszystkich wokalistów, którzy pamiętają złote lata 50’ i 60’ muzyki oraz pragną poczuć choć namiastkę tamtych czasów, firma Superlux przygotowała coś specjalnego.
Spójrzcie na najnowszą propozycję firmy SUPERLUX.

SUPERLUX PROH7F MKII

Jest naprawdę dobrze brzmiącym i rewelacyjnie wyglądającym, dynamicznym mikrofonem wokalnym. Jego klasyczny vintage’owy wygląd, z pewnością przykuje uwagę szerokiego gremium słuchaczy, a udoskonalone brzmienie, dostosowane do różnorodnych zastosowań wokalnych zostanie docenione przez odbiorców.

SUPERLUX WH5

To wszechstronny mikrofon wokalno instrumentalny, który dzięki swoim retro kształtom nie może pozostać  niezauważonym.  Nowoczesna technologia pozwoliła umieścić w nim aż trzy kapsuły, w tym do wokalu, instrumentów i perkusji. Trójpozycyjny przełącznik w łatwy i szybki sposób pozwala na zmianę i dopasowanie charakterystyki mikrofonu.

Więcej info:
Producent: www.superlux.com.tw
Dystrybutor: www.arcadeaudio.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here