Pluginy Waves kompatybilne z Apple M1 i Windows 11

0

Firma Waves zaktualizowała wszystkie swoje wtyczki do wersji V13, która zapewnia pełną kompatybilność z najnowszymi procesorami Apple Silicon oraz systemem Windows 11. 

To dobra wiadomość dla osób zastanawiających się nad ulepszeniem swojego systemu lub już posiadających najnowsze komputery firmy Apple z procesorami M1, albo PC z systemem operacyjnym Microsoft Windows 11. Od teraz mogą one korzystać z wtyczek Waves bez żadnych ograniczeń.

Przy okazji producent pluginów wprowadził też szereg innych ulepszeń i poprawek, w tym podniesienie jakości grafiki wtyczek Abbey Road RS124, Scheps Omni Channel i Kaleidoscopes, czy nową opcję automatycznego uruchamiania narzędzia Waves Head Tracker w Waves Nx.

waves_Abbey-Road-RS124-Compressor
Waves Abbey-Road RS124 Compressor

Naprawiono między innymi problemy ze wskaźnikiem myszy w systemie Windows, zgrzyty we współpracy z DAW-ami Logic i Luna oraz Native Instruments Maschine, a także wiele pomniejszych błędów w poszczególnych pluginach. Pełna lista łatek na stronie Waves. 

Aktualizacja do V13 jest darmowa dla wszystkich użytkowników z aktualnym abonamentem Waves – pozostali będą musieli w tym celu odnowić swoją subskrypcję, ale otrzymają przy tym rabat w wysokości 20 USD na następne zakupy.

Wtyczki Waves V13 działają z macOS 10.14.6, 10.15.7 lub 11.5.2 (na komputerach Apple z kartą graficzną obsługującą standard „Metal“!), a także Windows 10 (64-bitowym) oraz 11 (kompilacja 22000.194). Pluginy są dostępne w formatach AAX Native, Audiosuite, VST, VST3 i AU.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.waves.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj