NOWOŚĆ! Roland WM-1 i WM-1D Bezprzewodowy adapter MIDI

0

Nic tak nie rozprasza uwagi podczas pracy jak bałagan, prawda? A bałagan spowodowany stertą poplątanych kabli, to coś, co nawet człowieka z anielską cierpliwością potrafi doprowadzić na skraj wytrzymałości psychicznej. Dlatego właśnie powstają rozwiązania takie, jak bezprzewodowy adapter MIDI Roland WM-1 i WM-1D.

Seria Roland WM umożliwia podłączenie do klawiatury, automatu perkusyjnego lub innego sprzętu ze standardowym wejściem/wyjściem MIDI w celu bezprzewodowej komunikacji z aplikacjami muzycznymi MIDI na urządzeniu iOS i komputerze Mac, nawet w tym samym czasie. W skład serii wchodzą m.in. WM-1 oraz bezprzewodowy klucz sprzętowy WM-1D pozwalające na podpięcie większej ilości instrumentów itd. za pomocą dodatkowych jednostek. To właśnie o nich dziś w skrócie Wam opowiemy.

Roland WM-1

WM-1 łączy się z urządzeniami MIDI za pomocą standardowego 5-pinowego wejścia/wyjścia MIDI, podczas gdy WM-1D łączy się z komputerami i urządzeniami iOS przez USB. Tryb standardowy zapewnia komunikację MIDI o niskiej latencji między maksymalnie czterema urządzeniami łącznie. Tryb szybki redukuje opóźnienie do 3 ms – lepiej niż wewnętrzna prędkość wielu urządzeń – zapewniając ultraszybką komunikację między dwiema jednostkami WM w aplikacjach o krytycznym znaczeniu czasowym.

Roland WM-D1

WM-1D jest idealny dla komputerów z systemem Windows, które nie mają wbudowanej obsługi Bluetooth MIDI. Użytkownicy komputerów Mac i urządzeń z systemem iOS mogą również korzystać z WM-1D, aby czerpać korzyści z trybu szybkiego, jednak połączenie za pomocą portu USB wymaga od użytkowników wyposażenie się w odpowiedni adapter Apple.

Więcej szczegółów
Producenthttps://www.roland.com/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here