Mocno energetyczny “50/50”, czyli najnowszy kawałek od SONAR’a

0

Mocno energetyczny i taneczny “50/50”. Najnowszy kawałek z pewnością rozrusza niejedną imprezę. No cóż… Na zabawę w klubie jeszcze chwile poczekamy, a tym czasem zapraszamy Was do odsłuchu nowego singla od SONAR!

“S3”, czyli trzecia płyta SONARA, jest już coraz bliżej. Wiemy to, bo zespół wypuścił właśnie kolejny singiel, który zapowiada to wydawnictwo. Utwór nosi tytuł “50/50”, a autorem tekstu do niego jest Ten Typ Mes.

Po ponad dwóch latach od wydania albumu “Torino”, który zdobył m.in. nominację do nagrody Fryderyk w kategorii “Muzyka elektroniczna” oraz wiele entuzjastycznych recenzji, SONAR powraca ze świeżym materiałem, a już niedługo przedstawi światu swoją nową płytę pt. “S3”. Nowe utwory, czyli znane już fanom kawałki “Do dna” oraz “Wiadomo”, odsłaniają świeże i pulsujące taneczną energią oblicze zespołu.

Nowy singiel pt. “50/50” odsłania je jeszcze bardziej. To mocny, imprezowy i kipiący energią numer o tym, że nikt nie jest w stanie przewidzieć przyszłości. Autorem tekstu do tej piosenki jest Piotr Szmidt, czyli Ten Typ Mes.

Kawałek dostępny jest na oficjalnym kanale VEVO SONARA oraz we wszystkich serwisach cyfrowych. Płyta “S3” SONARA ukaże się nakładem wytwórni FONOBO Label.

Słuchaj singla “50/50 w serwisach cyfrowych: https://backl.ink/143179211

Sprawdzaj co słychać u SONARA:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here