Neumann Home Studio Academy: Jak nagrywać perkusję? [VIDEO]

169
Neumann-Home-Studio-Academy-Recording-Drums

Po 3-letniej przerwie, wraca znany i lubiany cykl Neumann Home Studio Academy. Tym razem, wielokrotnie nagradzany filmowiec Geert Verdickt i firma Neumann pokazują, jak nagrywać perkusję!

Wielu z Was powinna ucieszyć wiadomość, że świetny cykl materiałów video Neumann Home Studio Academy, co zresztą było zapowiadane 3 lata temu, powrócił! Przypomnijmy, że za pośrednictwem dedykowanej strony internetowej www.neumann.com/en-en/homestudio-academy i powiązanego kanału www.youtube.com/user/GeorgNeumann, firma Neumann, czyli znany niemiecki producent świetnych mikrofonów, monitorów studyjnych, słuchawek, a od nie dawna także pierwszego w ofercie interfejsu audio, który właśnie się u nas testuje 😉 , oferuje wysokiej jakości filmy instruktażowe na temat różnych aspektów nagrywania dźwięku.

Neumann Home Studio Academy: Podstawy nagrywania dźwięku cz.4

Filmy spotkały się z bardzo pozytywną reakcją odbiorców, dlatego producent postanowił wyprodukować i opublikować nowe odcinki, które skupiają się na różnych technikach nagrywania perkusji. Jednocześnie filmy autentycznie dokumentują jakość dźwięku używanych mikrofonów Neumann, ponieważ celowo unikano stosowania korektora dźwięku. Treść tych materiałów video skierowana jest zarówno do początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników. Dzięki cennym wskazówkom i sztuczkom, odcinki “Nagrywanie perkusji” uzupełniają samouczki Neumann już opublikowane na YouTube.

W poniżej playliście, znajdziecie trzy najnowsze odcinki dotyczące nagrywania perkusji oraz wszystkie do tej pory opublikowane materiały z serii Neumann Home Studio Academy:

Więcej szczegółów
Producent: https://www.neumann.com
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl