SSQ, czyli polskie kable audio z dożywotnią gwarancją!

336
Kable-SSQ-Sound-Station-Quality

SSQ czyli Sound Station Quality to polska marka produkująca wysokiej jakości kable, statywy, a także pokrowce. Dziś skupimy się jednak na miedzi, czyli wysokiej jakości kablach, których producent jest tak pewny, że oferuje na nie dożywotnią gwarancję!

“Dobre bo polskie!” Hasło może dość mocno oklepane ale jakże znaczące. Polska Miedź od lat znana jest na całym świecie z najwyższej jakości, a mając taki surowiec tuż przed sobą, żal byłoby go nie wykorzystać do tworzenia profesjonalnych kabli dla muzyków i szeroko pojętej branży audio. Z tej okazji skorzystała polska firma, która od kilku lat projektuje i produkuje w Polsce kable o szerokim zastosowaniu. XLR, JACK, MIDI, RCA, AUDIO, instrumentalne, mikrofonowe i wiele innych. Każdy użytkownik, czy to wokalista, gitarzysta, producent muzyczny czy przysłowiowy miłośnik dobrego brzmienia znajdzie w ofercie SSQ to czego potrzebuje. Pełną ofertę poznacie TUTAJ.

Zapraszamy Was do poniższego materiału video, w którym Maciek Polański z kanału musoneo.com opowie Wam trochę na ich temat:

W SSQ zawsze stawiamy na jakość. Naszym celem jest dostarczanie produktów, które spełniają, a nawet przekraczają, oczekiwania naszych klientów. Dlatego jesteśmy dumni, że nasi klienci mogą cieszyć się działaniem naszych produktów przez tak długi czas. Nasza dożywotnia gwarancja pokrywa wszelkie wady materiałowe i produkcyjne, które mogą wystąpić w naszych produktach w ciągu całego ich życia. W ofercie SSQ znajdziecie kable audio w całości produkowane w Polsce. Jesteśmy w 100% pewni ich najwyższej jakości, dlatego nasze kable obejmujemy dożywotnią gwarancją.

komentuje przedstawiciel firmy SSQ

kable-ssq

Jak już wspomnieliśmy, oferta marki SSQ znana jest w Polsce od wielu lat, więc powyższe, górnolotne hasła nie są jedynie chwytem marketingowym. Zostały potwierdzone przez setki użytkowników, którzy prywatnie, a także publicznie wyrażali swoją opinię na ich temat.

Skoro poznaliście już opinię producenta muzycznego Maćka Polańskiego to czas teraz na gitarzystę. Bartosz Bazok Zelek to znany doskonale społeczności gitarowej youtuber, a przede wszystkim muzyk i gitarzysta. Jeśli jesteście ciekawi jego opini to zapraszamy do poniższego materiału video.

Więcej szczegółów: https://ssq.com.pl