Najwyższej jakości mikrofon do podcastów? Neumann poleca TLM102 Studio Set

0

Jeśli produkujesz nagrania lektorskie lub podcasty, a budżet nie jest dla ciebie poważnym ograniczeniem w dążeniu do jak najwyższej jakości dźwięku, Neumann TLM 102 Studio Set może być znakomitym rozwiązaniem dla ciebie.

Mikrofon pojemnościowy Neumann TLM102 to jeden z najpopularniejszych produktów firmy i standard w wielu studiach, używany zarówno do nagrań muzycznych jak i lektorskich, dubbingu itp. Z równym powodzeniem może być wykorzystany do nagrywania coraz bardziej modnych obecnie podcastów.

Warto wspomnieć, że oprócz profesjonalnej klasy dźwięku, z jakiego od kilkudziesięciu lat słynie marka Neumann, model TLM102 zapewnia niski poziom szumów i stosunkowo wysoką odporność na duże poziomy SPL bez wprowadzania zniekształceń. Ponadto posiada zintegrowaną ochronę przed podmuchami powietrza, więc nie jest konieczne stosowanie do niego zewnętrznego pop filtra. Zestaw TLM 102 Studio Set oprócz samego mikrofonu obejmuje także specjalnie do niego przystosowany kosz antywstrząsowy Neumann EA-4.

Więcej szczegółów
Producent: https://en-de.neumann.com
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here