Historyczne talerze Zildijan Family Vault Limited Edition

0

Firma Avedis Zildjian postanowiła uczcić rocznicę setnych urodzin zmarłego w roku 2002 Armanda Zildjiana przez wypuszczenie limitowanej serii talerzy z jego prywatnej kolekcji.

Do sprzedaży trafi 200 sztuk talerzy z serii “A” o średnicy 20″, wykonanych w okresie 1940-1950 w pierwszym zakładzie produkcyjnym Avedisa Zildjiana w Quincy w stanie Massachusetts i od tamtej pory przechowywanych w rodzinnym skarbcu oraz przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Jest to niebywała okazja na wejście w posiadanie kawałka historii i osiągnięcie autentycznego brzmienia vintage w stylu jazzu, bebopu czy swingu z połowy XX wieku!

Na rynek międzynarodowy przeznaczono 100 takich talerzy, podczas gdy druga setka dostępna będzie wyłącznie w USA. Każdy z nich będzie zapakowany w profesjonalny flight case, w którym wraz z talerzem znajdzie się para białych rękawiczek, para pałeczek z drewna orzechowego z sygnaturą Armanda Zildjiana, książka upamiętniająca jego życiorys i dorobek, a także certyfikat autentyczności.

Więcej szczegółów
Producent: https://zildjian.com/
Dystrybutor: https://www.musik-meyer-ce.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here