Multimedialne i wielofunkcyjne słuchawki Superlux HD685

0

Dziś mamy dla Was kolejną propozycję słuchawek od firmy Superlux. Dostępne w bardzo przystępnej cenie Superlux HD685 obiecują mocne basy i wyjątkową detaliczność.

Superlux HD685 to najnowsza propozycja firmy Superlux, którą po raz pierwszy świat mógł podziwiać na targach NAMM Show 2014 w kalifornijskim Anaheim.
Te wysokiej jakości słuchawki cechują przede wszystkim silne neodymowe magnesy dające użytkownikom do dyspozycji precyzyjny i wyrazisty dźwięk. Mocny bas i detaliczność to cechy modelu HD685, których połączenie pozwoli słuchaczom na wydobycie całej muzycznej kwintesencji słuchanego utworu.

Nowoczesny design oraz zastosowana innowacyjna konstrukcja, to gwarancja wygodnej i przyjemnej pracy. Ta sama konstrukcja umożliwia również szybkie poskładanie słuchawek, ułatwiając ich przechowywanie.

Kabel z mikrofonem i pilotem do urządzeń Apple (tabletów i smartfonów) dodatkowo zwiększa funkcjonalność i uprzyjemnia użytkowanie.

Specyfikacja techniczna Superlux HD-685

Konstrukcja zamknięta, wokółuszna
Przetwornik Ø40 mm, dynamiczny, magnes neodymowy
Czułość 102 dB SPL (1mW) przy 1kHz
Pasmo przenoszenia 10 – 20.000 Hz
Maksymalna moc wejściowa 200 mW
Impedancja 68 Ω @ 1 kHz
Nausznice skóra
Kable w zestawie 1,2-metrowy z pilotem i mikrofonem, wtyk 3,5mm kątowy, niskoprofilowy; 1,2-metrowy standardowy, wtyk 3,5mm prosty
Waga netto 285 g
Gwarancja 24 miesiące

Więcej szczegółów
Producent: http://www.superlux.com
Dystrybucja: https://arcadeaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here