Monitory APS w dystrybucji Audiotech Commercial

297
APS-Audiotech-Commercial

Jak poinformowała firma Audiotech Commercial, w ich dystrybucji pojawiła się znana na całym świecie polska marka wysokiej klasy monitorów studyjnych APS – Audio Pro Solutions.

Audio Pro Solutions (APS) od roku 2006 z powodzeniem rozwija swoją działalność pokazując regularnie nowe modele monitorów studyjnych, które cieszą się popularnością na całym świecie. Kultowe modele AEON czy Klasik 2020, który zdobył nagrodę Gear Of The Year magazynu Sound on Sound w 2020 roku to odsłuch studyjny, który stał się swego rodzaju standardem używanym w studiach nagraniowych i pracowniach muzycznych.

APS-Klasik

Chcąc rozwijać i poszerzać grono odbiorców firma APS z początkiem 2022 roku otwiera nowy rozdział swojej działalności i rozpoczyna współpracę z firmą Audiotech Commercial, która od teraz odpowiada za sprzedaż marki nie tylko w Polsce, ale również eksport monitorów studyjnych APS na cały świat.

APS-AEON-2

“Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca zwiększy popularność gamy modeli APS, które w najbliższych dniach pojawią się u naszych partnerów handlowych. W nadchodzących miesiącach możemy spodziewać się kilku nowości od polskiego producenta głośników studyjnych. Szczegóły na stronie internetowej dystrybutora oraz kanałach Facebook i Instagram.”

– dodaje przedstawiciel firmy Audiotech Commercial

Więcej szczegółów
Producent: https://www.aps-company.com
Dystrybutor: https://audiotechcommercial.pl