Miksuj dźwięk i obraz z Roland V-02HD!

0

Roland dba nie tylko o jakość waszej muzyki. Firma odnosi także spore sukcesy w branży produkcji video, a kolejnym tego przykładem jest nowy video-mikser ROLAND V-02HD!

Oferta produktów marki Roland z branży ProAV jest pokaźna, a teraz poszerza się o kolejny, niewielki mikser, który sprawdzi się świetnie do miksowania waszych muzycznych dokonań.

Roland V-02HD to switcher, scaler, input expander, efekty video, systemem procesowania dźwięku w jednym. Jest tego naprawdę sporo, a do tego w bardzo mobilnym wydaniu. Niezwykle przystępny interfejs użytkownika (panel sterujący) pozwoli rozpocząć z nim pracę nawet mniej doświadczonym, a nawet początkującym użytkownikom. Urządzenie posiada dwa wejścia HDMI z możliwością przełączania do nagrywarki lub enkodera livestream. Miksowanie jest bardzo przyjemne, a do tego przy zachowaniu wysokiej rozdzielczości. Co równie ważne, mikser V-02HD został wyposażony w opcję automatycznego dopasowywania rozdzielczości (skaler), który pozwala skalowć rozdzielczości od 640 x 480/60Hz VGA aż do 1080/59.94p FullHD!

Na pokładzie mnóstwo funkcji i efektów: funkcja obrazu STILL, obrazek w obrazku (PinP), kilkanaście efektów (MOZAIC, WAVE, RGB REPLACE, COLORPASS, NEGATIVE, COLORIZE, POSTERIZE, SILHOUETTE, EMBOSS, FINDEDGE, MONOCOLOR, HUE OFFSET, SATURATION OFFSET, VALUE OFFSET).

Jeśli chodzi o dźwięk to urządzenie pozwala miksować dźwięk z kamery czy komputera za pomocą podłączenia HDMI. Możemy także użyć zupełnie innego dźwięku, który podpinamy za pomocą AUDIO IN. Wszystko w jakości 24-bit/48 kHz. Do kontroli służy nam wbudowane gniazdo słuchawkowe. Na pokładzie także pełna kontrola audio: trójpasmowy korektor barwy, filtr górnoprzepustowy, kompresor, bramka szumów, multi-pasmowy kompresor, a także limiter i delay.

Roland V-02HD jest już dostępny w cenie ok. 2.800 zł!

Więcej szczegółów:
Producent/dystrybutor: www.rolandpolska.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here