Mikrofony Universal Audio SD-1 i SP-1 w obniżonych cenach!

177
Universal-Audio-SD-1-SP-1

Zaprezentowane w ubiegłym roku nowe mikrofony Universal Audio z serii Standard oferowane są w promocyjnej cenie tylko do końca kwietnia 2023. Czy warto po nie sięgnąć? Oczywiście!

Universal Audio Inc. (UA) to światowy lider w dziedzinie urządzeń do produkcji dźwięku, w tym popularnych interfejsów do nagrywania Apollo i Voltwtyczek UAD, aplikacji do nagrywania LUNA oraz efektów gitarowych UAFX. W ubiegłym roku firma zaprezentowała pierwszą linię mikrofonów w swojej ofercie, a szerzej na jej temat pisaliśmy TUTAJ.

Wysoka jakość wykonania, uniwersalne zastosowanie, a teraz także niższa cena powinna zachęcić Was do zainteresowania się tymi konstrukcjami.

Universal-Audio-SD-1

Mikrofon dynamiczny Universal Audio  SD-1 możemy rejestrować mowę, wokale, a także instrumenty. Znakomicie sprawdzi się do nagrywania podcastów, dźwięku do wideo czy livestreamów. Dynamiczna konstrukcja mikrofonu naturalnie odrzuca szumy tła takie jak wentylatory, czy hałaśliwi koledzy z zespołu 🙂 Dodatkowo wyposażony został w specjalne presety mikrofonowe Apollo, zawierające „radiowe” ustawienia korektora i kompresji dla wokalu, gitary i nadawania, które mogą się przydać zwłaszcza początkującym użytkownikom. Przy okazji zapraszamy Was do naszego testu tego mikrofonu:

Universal Audio SD-1: nowy standard mikrofonu do podcastów i wokalu? [TEST&VIDEO]

Para małomembranowych mikrofonów pojemnościowych Universal Audio SP-1 przyda się do nagrań stereofonicznych. Można z nimi nagrywać instrumenty akustyczne, perkusyjne oraz występy na żywo – przy każdej głośności i w każdych warunkach. Klasyczna kardioidalna konstrukcja, tolerancja wysokiego SPL i gładka, czysta góra pasma zapewnić ma niezmiennie czyste brzmienie.

UA-SP-1

Jak wspomnieliśmy, do końca kwietnia oba mikrofony kosztują jeszcze mniej. Obniżki sięgają 300 zł.

Promocyjna cena:

  • SD-1 to 1290 zł
  • SP-1 – 1799 zł

Więcej szczegółów
Producent: https://www.uaudio.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl