RME Fireface UFX III już dostępny!

156
RME-Fireface-UFX-III

RME FireFace UFX III to debiutujący zaledwie miesiąc temu nowy flagowiec w rodzinie profesjonalnych interfejsów audio niemieckiego producenta. Jak informuje Audiostacja, przedstawiciel marki, urządzenie jest już dostępne w Polsce!

RME Fireface UFX III to najnowszy i jednocześnie najbardziej zaawansowany interfejsów audio firmy RME Audio. Został zaprojektowany z myślą o elastyczności i wydajności, co czyni go świetnym narzędziem dla profesjonalnych muzyków, inżynierów dźwięku i producentów muzycznych.

RME-Fireface-UFX-III

Oferuje 94 wejścia i wyjścia, w tym 12 wejść mikrofonowych z zasilaniem phantom, 16 wejść liniowych, 2 wejścia instrumentalne, 2 wyjścia słuchawkowe, 2 pary wejść i wyjść cyfrowych ADAT, 2 wejścia i 2 wyjścia AES/EBU, 1 wejście i 1 wyjście MADI, 1 port USB 2.0, 1 port USB 3.0 oraz port Ethernet. Interfejs obsługuje próbkowanie do 192 kHz i jest naszpikowany profesjonalnymi funkcjami, m.in.: automatyczne wykrywanie źródeł dźwięku, efekty DSP, wsparcie dla wielu interfejsów Fireface w jednym systemie i wiele więcej…

RME Fireface UFX III

Jak wspomnieliśmy, interfejs jest już dostępny w sprzedaży, w sugerowanej cenie 13.999 PLN, a więcej na jego temat znajdziecie na stronie dystrybutora TUTAJ.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.rme-audio.de
Dystrybutor: https://audiostacja.pl