Michał “Dimon” Jastrzębski i monitory studyjne Kali Audio LP-8 i IN-8

0

Michał “Dimon” Jastrzębski,  wieloletni perkusista i współzałożyciel zespołu „Lao Che” zdecydował się na monitory studyjne Kali Audio LP-8 i IN-8. Zapraszamy do krótkiej recenzji jaką przygotował na ich temat.

To już trzecia recenzja monitorów studyjnych KALI AUDIO, którą się z Wami dzielimy i kolejna, która napawa optymizmem potencjalnych zainteresowanych użytkowników. Poprzednie znajdziecie w naszych publikacjach TUTAJ.

Tym razem nowym nabytkiem chwali się Michał “Dimon” Jastrzębski – wieloletni perkusista i współzałożyciel polskiego zespołu „Lao Che” (z którym nagrał siedem płyt, m.in. “Powstanie Warszawskie”), a tak się wypowiedział na temat naszych monitorów studyjnych:

“Kali Audio LP-8 i IN-8 używam w domu i studiu perkusyjnym. Wybór padł na markę Kali Audio, gdyż szukałem konkurencyjnej jakości produktu w stosunku do ceny. Potrzebowałem głośników, które będą służyć jako odsłuch “all around”- do przygotowywania kompozycji i bitów, ale także po prostu do słuchania muzyki. Dzięki funkcji „DIP switch” swobodnie mogłem dopasować korekcję monitorów do pomieszczeń, które nie posiadają profesjonalnej adaptacji akustycznej. W porównaniu z innymi monitorami z tej klasy Kali Audio oferują czytelne brzmienie w pełnym paśmie. Zaletą LP-8 i IN-8 jest to, że mogą zagrać głośno nie tracą przy tym selektywności. W tej klasie cenowej nie znajdziecie nic lepszego”.

Michał “Dimon” Jastrzębski

Kali Audio LP-8

Falowód, wykorzystywany w monitorach Kali Audio serii Lone Pine, pozwala Ci usłyszeć nawet najmniejsze detale przestrzenne oraz scenę dźwiękową, która jest znacznie głębsza, niż przestrzeń między samymi głośnikami. Dwuwarstwowy, wielkomembranowy głośnik pozwala uzyskać nadzwyczaj czyste brzmienie, pozbawione jakichkolwiek zniekształceń. Obszerny headroom z łatwością dostarczy zakres dynamiczny, który poradzi sobie nawet z głośnymi miksami, gwarantując, że zabrzmią czysto i dokładnie.

Kali Audio IN-8

Współosiowa konstrukcja przetworników MF i HF sprawia, że ​​IN-8 jest akustycznie źródłem punktowym. Poprawia to charakterystykę dyspersji i eliminuje niekontrolowaną propagację poza osią głośnika. Pozwala to na uzyskanie stereofonicznej sceny dźwiękowej, która przedstawia słuchaczowi wręcz hiperrealistyczny poziom szczegółowości. Wszystko to oznacza, że ​​IN-8 są wyjątkowo dokładne i wierne, ułatwiając miksowanie, a miksy wykonane na nich, zabrzmią świetnie na każdym systemie.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.kaliaudio.com
Dystrybutor: http://www.essaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj