MASSIVE i Ozone Elements ZA DARMO!

361

Jesteś użytkownikiem sprzętu Focusrite lub Novation? W takim razie koniecznie odbierz za darmo Native Instruments MASSIVE, iZotope Ozone Elements, a także uzyskaj trzymiesięczny dostęp do KOMPLETE NOW. Wszystko oczywiście w ramach akcji Plug-In Collective i Sound Collective!

W najnowszej odsłonię ekskluzywnego programu Plug-In Collective i Sound Collective organizowanego przez firmy Focusrite i Novation, użytkownicy ich sprzętu otrzymują zupełnie za darmo wirtualny syntezator Native Instruments MASSIVE (standardowa cena 149 USD) oraz aplikację iZotope Ozone Elements (standardowa cena 129 USD). UWAGA: Akcja trwa do 12 stycznia 2023 roku!

Ponadto użytkownicy programu otrzymają dostęp do trzymiesięcznego bezpłatnego okresu próbnego KOMPLETE NOW, który kosztuje 9,99 dolarów za miesiąc.

„W tym miesiącu połączyliśmy siły z Native Instruments, aby zapewnić świetny syntezator jakim, jest pełna wersja legendarnego syntezatora MASSIVE. Trudno wyobrazić sobie bardziej wpływowy, kształtujący gatunki syntezator niż ten. A jeśli słuchałeś nowoczesnej muzyki elektronicznej, prawdopodobnie słyszałeś go już w akcji. Szeroka gama wavetable, filtrów, efektów i złożonych opcji modulacji sprawia, że ​​Massive jest syntezatorem, który potrafi wszystko – od grubych, bujnych padów po ciężki, warczący bas.”

„To jednak nie wszystko, bo mamy też drugą potężną pozycję jako część pakietu w tym miesiącu, jedyne w swoim rodzaju Ozone Elements od iZotope. Ozone Elements to kompleksowe rozwiązanie do masteringu, które pozwala tworzyć gotowe utwory w ciągu kilku minut przy użyciu różnych narzędzi do przetwarzania. Jeśli chcesz przygotować swoje dema do wysłania do przyjaciół, wytwórni i DJ-ów lub chcesz przygotować kolejne wydawnictwo, Ozone Elements Ci pomoże. Zalecam przejrzenie resetów, aż znajdziesz coś, co brzmi dobrze, a następnie popraw ustawienia, aż uzyskasz idealny dźwięk.”

– komentuje Hugh Lobley, który jest odpowiedzialny za Plug-In i Sound Collective

Plug-in-Collective

Plug-in Collective to centrum społeczności, które łączy członków, Focusrite i najbardziej innowacyjne marki oprogramowania. Aby znaleźć świetne wirtualne instrumenty i efekty, niezbędne jest bycie na bieżąco z ciągłym strumieniem nowych wydań. Plug-in Collective ułatwia to dzięki regularnym propozycjom bezpłatnego oprogramowania i dużym zniżkom na wysokiej klasy wtyczki. Aby dołączyć do Plug-in Collective, członkowie po prostu rejestrują dowolny produkt sprzętowy Focusrite, a następnie co kilka miesięcy wypatrują nowej oferty.


iZotope Ozone Elements – mastering prostszy niż kiedykolwiek

iZotope-Ozone-Elements

Jeśli kończysz miksować swój utwór i szukasz opcji do ostatecznego wykończenia, Ozone Elements iZotope jest narzędziem do masteringu dla Ciebie. Ozone Elements zawiera niezbędne narzędzia i technologię wspomagającą, których potrzebujesz, aby szybko rozpocząć pracę.

Zrównoważ dźwięk w stereo za pomocą ulepszonego Imagera i szybko stwórz niestandardowe ustawienie wstępne za pomocą Master Assistant, który słucha Twojego utworu i daje Ci sugestie dotyczące głośności i końcowej barwy utworu.


Native Instruments MASSIVE – potężne brzmienie!

Native-Instruments-MASSIVE

MASSIVE to jeden z najlepszych wtyczkowych syntezatorów do basu i leadów. Wysokiej klasy silnik zapewnia czystą jakość z różnorodnym zakresem dźwięków – od gładkich i miękkich do kompletnie zniekształconych oraz wszystkiego pomiędzy.

Synteza dźwięku MASSIVE opiera się na unikalnym algorytmie Wave Scanning zaimplementowanym w trzech równoległych modułach oscylatorów. Łączy najwyższą jakość dźwięku z najwyższą elastycznością i możliwością sterowania. Syntezator jest wyposażony w 85 specjalnie zaprojektowanych tablic falowych, z których każda ma unikalną kombinację kształtów fal i szczególnych właściwości dźwiękowych.

Jeśli zagłębienie się w syntezę nie jest na razie wśród Twoich zainteresowań, MASSIVE zawiera ponad 1300 brzmień gotowych do produkcji. Każdy z nich ma wstępnie zdefiniowane kontrolki makr, dzięki czemu możesz łatwo dostroić dźwięk do swoich upodobań bez wchodzenia we wszystkie parametry.

KOMPLETE NOW – najlepsze syntezatory, samplery i efekty co miesiąc

KOMPLETE NOW oferuje możliwość, aby zdobyć niektóre z najbardziej poszukiwanych narzędzi produkcyjnych — wyselekcjonowany pakiet niezbędnych instrumentów i efektów, które pomogą Ci uzyskać wysokiej jakości dźwięki – niezależnie od gatunku.

Więcej szczegółów
Producent: https://focusrite.com
Dystrybutor: https://audiotechpro.pl