„Rzeka” – Staszek Plewniak z nowym singlem zapowiadającym debiutancką płytę.

0

Staszek Plewniak prezentuje nowy singiel pt. „Rzeka”, który jako kolejny po „Rytualnym” zapowiada nadchodzącą w przyszłym roku debiutancką płytę. Słuchajcie koniecznie!

Piosenka nawiązuje stylistycznie do alternatywnego popu i utrzymana jest w zdecydowanie ciemniejszej atmosferze niż „Rytualny”.  Utwór opowiada o swego rodzaju paradoksalnych ograniczeniach w kontakcie z drugim człowiekiem oraz o postrzeganiu najbliższych przez pryzmat własnych doświadczeń, które sprawiają, że to co toksyczne i trudne a czasem nawet niemożliwe często pociąga nas najbardziej.

Staszek-Plewniak-RZEKA

Staszek Plewniak – Wokalista, instrumentalista, producent muzyczny i autor tekstów. Oprócz kariery frontmana FOURS Collective ma na swoim koncie wiele współpracy jako sideman. Grał u boku takich Artystów jak Kuba Badach, czy BARANOVSKI. Jako muzyk wystąpił na wielu ważnych festiwalach, m.in.: Fest Festival, czy Olsztyn Green Festival. W 2021 roku rozpoczął swoją debiutancką karierę wydając singiel pt. „Rytualny”, tym samym zapowiadając autorski album, na którym znajdą się kompozycje z pogranicza POPu, Funku i Soulu.

Co słychać u Staszka?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj