M-Audio M-Track 8X4M – nowy interfejs audio do nagrań w studyjnej jakości!

0

M-Audio zasilił swoje szeregi o kolejny świetny interfejs audio! Przedstawiamy M-Audio M-Track 8X4M! Nowy zgrabny interfejs audio/MIDI na USB, wyposażony w 8 wejść, 4 wyjścia i potężny pakiet oprogramowania gwarantujący nagrania w studyjnej jakości!

M-Audio M-Track 8X4M został wyposażony w wiele funkcji i wszystkie złącza, których potrzebujesz do łatwego tworzenia profesjonalnych nagrań w studyjnej jakości 24 bity/192 kHz. To jednak dopiero początek…

M-Audio M-Track 8X4M wyróżnia się zgrabną metalową obudową i dużym, centralnie umieszczonym pokrętłem do regulacji głośności monitorów. Wyposażony jest w transparentne, niskoszumowe przedwzmacniacze Crystal Preamps™ i przetworniki A/D o nieskazitelnie czystym brzmieniu, zapewniające najlepszą wydajność dźwięku w swojej klasie.

M-Track 8X4M wyposażony jest w 4 wejścia combo XLR/TRS 1/4″, 2 wejścia liniowe i 2 wejścia instrumentalne 1/4″ ze specjalnie zaprojektowanym stopniem wzmocnienia i impedancji, zapewniającym najbardziej precyzyjne przystosowanie się do sygnału gitary lub basu podłączonego bezpośrednio do interfejsu, a także wejście i wyjście MIDI. Ma również parę wyjść 1/4″ dla monitorów studyjnych i 2 dodatkowe wyjścia 1/4” z opcją konfiguracji. Dzięki dwóm wyjściom słuchawkowym 1/4″ z niezależnym wyborem źródła i regulacją sygnału dwóch muzyków może mieć w trakcie nagrywania osobne miksy w odsłuchu.

M-Track 8X4M można podłączyć do standardowego portu USB-A komputera Mac lub PC lub do portu USB-C. Oba kable są w zestawie: USB C – USB C i USB C – USB A. To wysokiej jakości połączenie Hi-Speed USB w połączeniu z pokrętłem do regulacji USB/Direct pozwala na monitoring wejść bez żadnej latencji, co sprawia, że nagrywanie jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Połączenie profesjonalnej wydajności, łatwości obsługi i dołączonego pakietu oprogramowania sprawia, że M-Track 8X4M jest niesamowicie wszechstronnym interfejsem audio wysokiej klasy, idealnym do każdej sesji nagraniowej.

Preampy Crystal, nieskazitelne przetworniki A/D i wysokiej klasy podzespoły
Crystal Preamps™ w M-Track 8X4M zapewniają realizatorom, producentom i muzykom transparentny, niskoszumowy stopień wzmocnienia, gwarantujący najlepsze brzmienie Twoich mikrofonów i uchwycenie wykonania dokładnie w taki sposób, w jaki zamierzałeś. M-Track 8X4M wykorzystuje przetworniki A/D o nieskazitelnie czystym brzmieniu, zapewniające 24-bitową rozdzielczość cyfrowego dźwięku i oszałamiający zakres dynamiki, który jest w stanie uchwycić każdy najsubtelniejszy niuans Twojego wykonania. Dodając do tego wiodące w swojej klasie maksymalne częstotliwości próbkowania 192 kHz, możesz być pewien, że Twoje nagrania będą zupełnie czyste i wiernie w stosunku do wykonania. Układ i wybór komponentów, dokonany starannie przez zespół inżynierów M-Audio w Ameryce, zapewnia najlepszą jakość dźwięku z możliwych.

Zestaw profesjonalnego oprogramowania w komplecie!

M-Track 8X4M ma w zestawie pakiet oprogramowania, zawierający wszystko, co niezbędne do natychmiastowego rozpoczęcia realizacji profesjonalnych nagrań. Dzięki dwóm potężnym programom DAW, dopasowanym do wszelkich potrzeb produkcyjnych (Pro Tools | First M-Audio Edition, i Ableton Live Lite.) oraz całemu pakietowi wtyczek efektowych i instrumentów wirtualnych, wszystko czego wymaga Twoja twórczość jest w zestawie.

Główne cechy:

 • Rozdzielczość 24 bity/192 kHz do profesjonalnego nagrywania i monitoringu,
 • Połączenie Hi-Speed USB z pokrętłem do regulacji proporcji sygnału bezpośredniego i z
 • USB (USB/Direct), umożliwiające monitoring bez latencji,
 • W zestawie standardowy kabel USB i USB-C,
 • Zawiera 4 wejścia combo XLR/TRS 1/4″, 2 wejścia instrumentalne 1/4″ i 2 wejścia liniowe 1/4″,
 • 2 wyjścia słuchawkowe z niezależnym wyborem źródła i regulacją poziomu sygnału,
 • 2 główne wyjścia stereo 1/4″ i 2 dodatkowe wyjścia 1/4″ z opcją konfiguracji,
 • Wejście/wyjście MIDI do podłączania praktycznie każdego zewnętrznego sprzętu MIDI,
 • Mocna metalowa obudowa; duże, umieszczone centralnie pokrętło do łatwej regulacji głośności,
 • Dołączone oprogramowanie:
  – Pro Tools | First M-Audio Edition,
  – Eleven Lite z wysokiej jakości symulacjami wzmacniaczy i efektów gitarowych,
  – Ableton Live Lite,
  – AIR Music Technology Creative FX Collection (20 światowej klasy wtyczek FX AU/VST, które stały się sławne dzięki Pro Toolsowi.),
  – AIR Music Technology Xpand!2.

Więcej szczegółów:
Producent: http://www.m-audio.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here