Trzy tygodnie do X edycji Soundedit Festival

0

Niespełna miesiąc pozostał do jubileuszowej, X edycji Międzynarodowego Festiwalu Producentów Muzycznych Soundedit. Jak co roku, impreza odbędzie się w Łodzi i trwać będzie 4 długie i bogate w doznania artystyczne i duchowe dni.

Kolejny raz do Łodzi przyjadą producenci, kompozytorzy i artyści odpowiedzialni za brzmienie wielu legendarnych płyt, singli i nagrań. Podczas tegorocznej edycji, na scenie Klubu Wytwórnia ujrzymy między innymi duet The Opposition, Orbital, Morcheeba, Katarzynę Nosowską czy Giorgio Morodera.
Soundedit to jednak nie tylko koncerty. Łódzka impreza jest jedyną w swoim rodzaju okazją do wzięcia udziału w spotkaniach, warsztatach i prelekcjach prowadzonych przez wybitnych gości.

Pełny program koncertów i warsztatów znajdziecie na www.soundedit.pl/program


Soundedit 2018 odbywać się będzie w dniach 25 – 28 października 2018 w Łodzi.

Bilety na Soundedit 2018 w cenach 230 zł (karnet) lub 110 zł (jednodniowa wejściówka) do kupienia na www.ticketmaster.pl, www.bilety24.pl oraz www.biletomat.pl.


Więcej o imprezie znajdziecie na www.soundedit.plwww.facebook.com/Soundedit-Festival oraz w tekście “Kolejne gwiazdy tegorocznego festiwalu Soundedit“.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj