M-Audio BX3BT i BX4BT: Nowe multimedialne głośniki z łącznością Bluetooth

168

Firma M-AUDIO ogłosiła nowe multimedialne głośniki BX3BT i BX4BT o mocy 120 W z łącznością Bluetooth do łatwego parowania z dowolnym urządzeniem. Będzie to z pewnością ciekawa propozycja do wielu uniwersalnych zastosowań jak livestreaming, domowa produkcja muzyczna czy po prostu słuchanie muzyki.

Nowe monitory, z głośnikiem niskotonowym odpowiednio 3,5″ dla modelu BX3BT oraz 4,5’’ dla BX4BT, oferują 120 W dźwięku. Wyposażone są w przetworniki niskotonowe Black Kevlar®, głośnik wysokotonowy z kopułką z naturalnego jedwabiu, pokrętła High-EQ i Low-EQ do ustawiania idealnego dźwięku oraz przełącznik do ustawienia, który głośnik (lewy czy prawy) ma posiadać regulację głośności. Wszystko to znajduje się w estetycznej obudowie z biernego akustycznie MDF-u i otworami bass-refleks umieszczonymi z tyłu obudowy.

M-Audio-BX4BT

Na panelu przednim i tylnym znajdują się wszystkie złącza potrzebne do podłączenia dowolnego urządzenia odtwarzającego: Bluetooth, 1/4″, 1/8″ i RCA umożliwiające podłączenie do praktycznie każdego źródła dźwięku i AUX TRS 1/8″ na przednim panelu do szybkiego podłączenia smartfonów lub innych źródeł dźwięku. Do tego w zestawie znajduje się przewód do połączenia głośników TRS 1/8″, przewód TRS 1/8″ do TRS 1/8″ oraz przewód TRS 1/8″ do RCA.

Modele M-Audio BX3BT i BX4BT zawierają dodatkowo MPC Beats, czyli pakiet oprogramowania DAW dla komputerów Mac i PC, zawierający pełną gamę wtyczek instrumentalnych, efektowych oraz sampli audio i perkusyjnych.

Co równie ważne, oba modele są już dostępne w sprzedaży, także w Polsce. Sugerowane ceny to: M-Audio BX3BT – 630 zł (para)
M-Audio BX4BT – 730 zł (para).

Więcej szczegółów:
Producent: www.m-audio.com
Dystrybutor: www.audiostacja.pl