Kup AudioBox USB 96 a słuchawki HD7 otrzymasz w prezencie!

0

Święta coraz bliżej, trzeba zacząć myśleć o prezentach… a gdyby tak upiec dwie pieczenie na jednym ogniu? Polski dystrybutor PreSonus, czyli firma Audiostacja zorganizowała promocję, dzięki której nabywcy interfejsu PreSonus AudioBox USB 96, otrzymają w prezencie słuchawki PreSonus HD7!

Oferta ważna jest do końca grudnia 2017 lub do wyczerpania puli promocyjnej. Wystarczy tylko, że kupicie interfejs, udacie się do jednego ze sklepów muzycznych (listę sklepów znajdziecie TU) i zyskacie możliwość zdobycia studyjnych słuchawek wartych 149 zł.

Interfejs audio PreSonus AudioBox USB 96 to coś, co przyda się w życiu nie tylko muzyka, producenta czy podkastera. To niezwykle uniwersalne urządzenie pomoże nagrywać dobre dźwięki każdemu użytkownikowi. Na pokładzie znajdziecie szereg podstawowych fukncji, potrzebnych do nagrywania dźwięków w jakości 24 bity/96 kHz.
AudioBox USB 96 jest zasilany przez USB, ma solidną konstrukcję i sprawi, że nagrywanie stanie się niezwykle łatwe.

HD7 to studyjnej jakości półotwarte słuchawki monitorowe, w których znajdziecie połączenie najlepszych cech słuchawek otwartych i zamkniętych. Znakomite i szczegółowe przenoszenie niskich, średnich oraz wysokich tonów, bardzo szerokie pasmo przenoszenia, niska wartość parametru odpowiedzialnego za zniekształcenia harmoniczne – przyszykujcie swoje uszy na doskonałą jakość dźwięku!

A teraz matematycznie – za cenę 419 zł możecie dostać zestaw warty 568 zł… I prezent z głowy 🙂 Albo może raczej – na głowę 🙂

Więcej o PreSonus AudioBox 96 oraz słuchawkach PreSonus HD7  znajdziecie na stronie producenta, www.presonus.com i polskiego dystrybutora,  www.audiostacja.pl…audiobox-usb-96www.audiostacja.pl…presonus-hd7.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here