Korg iMono/Poly – czyli wirtualny powrót do przeszłości

0

Ta informacja zelektryzowała już niejednego fana legendarnych syntezatorów, do których dostępu raczej już mieć nie będzie. Teraz każdy może mieć brzmienia legendarnego Mono/Poly z roku 1981 na swoim iPadzie lub iPhonie.

Technologia iMono/Poly niejako poprawiła układ i obwody oryginalnego syntezatora analogowego z 1981 r. Nowa aplikacja pozwala na użycie 4 oscylatorów, które można uruchamiać zarówno w trybach polifonicznych, jak i monofonicznych, tworząc melodie i bogate rytmicznie basy. Dzięki specjalnej wirtualnej matrycy, możemy łączyć ponad 150 źródeł modulacji do 30 różnych miejsc docelowych.

Aplikacja iMono/Poly jest również kompatybilna z urządzeniami Korg’a przeznaczonymi do produkcji muzyki. Umożliwiając w ten sposób połączenie całego szeregu cyfrowych syntezatorów, takich jak aplikacja ARP Odyssey. Krótko mówiąc, może to być chwila w której każdy poczuje się jak gdyby zasiadał za sterami legendarnego syntezator z lat ’80.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.korg.com. Aplikację możecie kupić na stronie App Store pod adresem www.itunes.apple.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj