Zmiany w obsadzie Soundrive 2017

0

Nadia Rose i Sevdaliza ostatecznie nie wystąpią na tegorocznym festiwalu Soundrive. Ich miejsce na scenie zajmą InHeaven i IAMDDB.

Uprzejmie informujemy, że z przyczyn niezależnych od nas Sevdaliza odwołała swój występ podczas Soundrive Fest 2017 – przeczytacie w oświadczeniu organizatorów imprezy. – Dołożyliśmy wszelkich starań, aby Artystka wystąpiła, natomiast Sevdaliza ostatecznie odwołała swój koncert i zmieniła plany zawodowe na najbliższy czas. Na Soundrive nie wystąpi także Nadia Rose. Nie pozwalają jej na to zobowiązania wobec wytwórni. Dodatkowo na Soundrive zaprosiliśmy IAMDDB oraz InHeaven.

IAMDDB pochodzi z Manchesteru. Wychowała się w muzycznej rodzinie, której korzenie sięgają Portugalii oraz Angoli. Ma zaledwie dwadzieścia jeden lat, a już zdołała zachwycić dziennikarzy dwoma EPkami. Jordan Bassett z NME napisał o niej: “Wyraźnie słychać w jej głosie jazzowe wpływy, które zanurzają się i splatają swobodnie wokół melodii poszczególnych piosenek, naznaczając ją jako artystkę wyjątkową”. Koncert podczas Soundrive Festival 2017 będzie pierwszą wizytą IAMDDB w Polsce.
Więcej o artystce znajdziecie na www.facebook.com/IAMDDB.

InHeaven to pięcioosobowy zespół z gatunku rocka alternatywnego. W ich twórczości słychać fascynację rockiem lat 90. James Taylor, gitarzysta i wokalista grupy, w jednym z wywiadów powiedział: “Naszym największym celem jest przeniesienie poczucia tej starej, dobrej tajemniczości rock’n’rolla do nowej epoki współczesnego, gwałtownego i szybkiego świata”.
Więcej o zespole znajdziecie na www.facebook.com/INHEAVENBAND.

Soundrive Fest odbywać się będzie w dniach 31 sierpnia – 2 września w klubie B90 w Gdańsku.

Karnety na imprezę kosztują obecnie 90 zł, a w dniu festiwalu 100zł. Bilety kupicie tylko za pośrednictwem tickets.soundrive.pl.

Informacji o imprezie szukajcie pod tagiem soundrive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here