Kontroler MIDI Ableton Push 2

0

Kilka lat temu, firma Ableton zaprezentowała urządzenie, które wyznaczyło nowe trendy w dziedzinie kontrolerów. Push 2 to unowocześniony i naprawdę dopracowany kontroler na bazie swojej pierwszej generacji.

Trudno udoskonalać coś, co było bardzo dobre. Jednak warto zauważyć, że dobre, nie oznacza genialne. I pewnie nowego Push 2 nadal nie będzie można mianować urządzeniem skończonym, gdyż świat technologii pędzi do przodu, a użytkownicy wciąż chcą czegoś nowego, szybszego i jeszcze bardziej funkcjonalnego.
Niewątpliwie, na dzisiejsze czasy, Ableton Push 2 spełnia przynajmniej większość oczekiwań swojego grona odbiorców.

Push 2, różni się nieco od swojego pierwowzoru. Wyposażony został w wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości, spełniający najwyższe oczekiwania użytkowników.
Jest przejrzysty, bardzo czytelny i funkcjonalny.
Kolejną zmianą, a raczej udoskonaleniem jakie wprowadziła firma jest usprawniona obsługa biblioteki, w której wreszcie pojawiła się możliwość wczytywania wtyczek VST innych firm, a nie tylko tych spod znaku Ableton.

Ableton przygotowało dużo więcej zmian, ale po więcej informacji odeślemy Was na stronę producenta www.ableton.com oraz na stronę polskiego dystrybutora www.nutron.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here