Konkurs kompozytorski z ADAM Audio! Do wygrania monitory studyjne A8X, A5X i A3X

0

ADAM Audio ogłosił niedawno konkurs, w którym możecie wygrać jedną z trzech rewelacyjnych nagród! Monitory A8X, A5X lub A3X!

Czy może być coś bardziej ekscytującego? Wygranie TAKICH monitorów w TAKIM konkursie, to nie lada wyzwanie. Jednak trudy konkurencji mogą szybko przejść na plan dalszy, jeśli tylko uda się Wam wygrać jedną z rewelacyjnych nagród! Za stworzenie najlepszej ścieżki dźwiękowej macie szansę wygrać parę monitorów A8X w edycji specjalnej.

Zasady konkursu:

 • zgłoszenia do konkursu przyjmowane są od 1 listopada do 21 listopada. Wyniki konkursu opublikowane zostaną 11 grudnia 2017 roku na stronie www.adam-audio.com/en/soundtrack-competition-2017
 • skomponuj krótki, maksymalnie 30 sekundowy soundtrack do zdjęcia autorstwa Charliego Devoli (adres zdjęcia – www.adam-audio.com)
 • wrzuć swój soundtrack na prywatne konto Soundcloud lub YouTube, a w tytule podaj dwa hasztagi #adamaudio i #soundtrack.
 • Wypełni formularz udziału w konkursie. Jedynie po wypełnieniu tegoż formularza będziecie mogli wziąć udział w konkursie! Znajdziecie go na poniższej stronie kierującej do konkursu – pod tym tekstem.
 • możecie użyć dowolnej techniki kompozycji (sample, biblioteki brzmień itp.). Ważne jednak, by ich użycie nie łamało praw autorskich.
 • Jury oceniało będzie kreatywność, muzykalność i formę muzyczną przedstawienia fotografii.
 • Soundtrack może trwać nie dłużej niż 30 sekund, a udział w konkursie może odbyć się tylko raz.
 • zdjęcie do którego tworzyć będziecie muzykę, może widnieć jako zdjęcie tytułowe, jednak konieczne jest jego odpisanie “Picture courtesy by Charlie Davoli”.
 • Zapoznajcie się z regulaminem konkursu i informacjami odnośnie ochrony danych osobowych.

Wszelkie informacje znajdziecie na poniższej stronie producenta i organizatora konkursu.

 1. Miejsce – za stworzenie najlepszej ścieżki dźwiękowej masz szansę wygrać parę monitorów A8X w edycji specjalnej.
  Monitor A8X zapewnia taką moc i kierunkowość przetwarzania, że z powodzeniem może być wykorzystywany w charakterze odsłuchu bliskiego, jak i średniego pola.
  A8X wyposażono w tweeter wstęgowy typu X-ART i duży, 8.5-calowy woofer dla średnich i niskich częstotliwości. Cechą brzmienia A8X jest głęboki, szybki i czytelny bas oraz precyzja przetwarzania najwyższych tonów, co wynika z zastosowania wyjątkowego przetwornika wysokich częstotliwości ADAM X-ART.
 2. Miejsce – za zajęcie drugiego miejsca możesz zgarnąć monitory A5X.
  Monitor A5X wyposażono w tweeter X-ART. Duża liczba pomiarów tej technologii pokazuje, że mamy do czynienia ze szczytowym osiągnięciem w dziedzinie produkcji przetworników wysokotonowych.
  Za pasmo częstotliwości poniżej 2.5 kHz odpowiada 5,5-calowy przetwornik średnio-niskotonowy. Membrana głośnika została wykonana z kompozytu węglowo-szklanego o strukturze plastra miodu, jaka stosowana jest też w dwóch większych modelach monitorów. Ten lekki materiał cechuje maksymalna sztywność, co zapobiega powstawaniu rezonansów i pozwoliło uzyskać niespotykaną dynamikę oraz nieskazitelną charakterystykę przetwarzania dźwięku.
 3. Miejsce – za trzecie miejsce – monitory A3X!
  A3X to najmniejszy z modeli monitorów ADAM Audio, idealnie nadający się do ograniczonych przestrzenią pomieszczeń odsłuchowych, w których wymagana jest jednak niczym nieograniczona jakość dźwięku. Cechą monitora A3X są nieduże wymiary i wzorcowe brzmienie spod znaku ADAM, które zapewnia przetwornik wstęgowy X-ART dla najwyższych częstotliwości, gwarantujący krystalicznie czyste przetwarzanie materiału muzycznego.
  Dla niskich tonów zastosowano przetwornik 4,5-calowy. Membranę wykonano z włókna węglowego, które jest bardzo lekkim i jednocześnie bardzo sztywnym materiałem, dzięki czemu potrafi przenosić dźwięki bez koloryzowania. Monitor posiada wbudowane dwa wzmacniacze 25 watowe, napędzające bezpośrednio każdy z przetworników.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.adam-audio.com
Opiekunem marki w Polsce jest www.audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here