Łąki Łan wyruszają w jesienną “Leć Tour”

393

Łąki Łan 27 października koncertem w Starym Maneżu rozpoczynają “Leć Tour”. W trasie koncertowej grupa promować będzie materiał z ostatniego albumu “Syntonia”.

Zespół zaplanował do końca roku 10 występów. W koncertowym repertuarze nie zabraknie oczywiście znanych i lubianych utworów z poprzednich albumów. I jak to w ich przypadku bywa, spodziewać się można również nowych aranżacji i piosenek niegranych dotąd na żywo.

Pełnen harmonogram “Leć Tour” prezentuje się następująco:
27 października – Gdańsk, Stary Maneż (wyprzedany)
3 listopada – Żory, Twinpigs
4 listopada – Poznań, B12
5 listopada – Wrocław, A2
11 listopada – Łódź, Wytwórnia
17 listopada – Zielona Góra, Kawon
18 listopada – Przeźmierowo, Centrum Kultury
24 listopada – Katowice, MegaClub
25 listopada – Kraków, Łaźnia Nowa
15 grudnia – Warszawa, Palladium

Kiedy Łąki Łan pojawiają się na estradzie, całą dostępną pomiędzy tłumem słuchaczy przestrzeń wypełnia elektryzująca energia. Granie live to ich żywioł. Proces tworzenia zawsze zaczyna się na scenie a studio to tylko miejsce, gdzie ten proces finalizują, żebyście mogli zawsze mieć ich przy sobie. Muzyka zespołu to miks słowiańsko – międzygalaktycznego, totalnie kosmicznego brzmienia, które cały czas zaskakuje. Ale czego spodziewać się po grupie, której pseudonimy artystyczne brzmią POŃ KOLNY (Jarosław Jóźwik – piano), BONK (Michał Chęć – gitara, voc), MEGA MOTYL (Piotr Koźbielski – drums, voc), PAPRODZIAD (Włodzimierz Dembowski – voc), ZAJĄC COKICTOKLOC (Bartek Królik – bass, key, voc), JEŻUS MARIAN (Marek Piotrowski – key).

Więcej o grupie przeczytacie na www.facebook.com/lakilan.