Jak powstaje wygłuszająca kabina wokalowa?

0

Nie każdy może mieć w domu studio nagraniowe z prawdziwego zdarzenia, ale każdy może mieć mobilną kabinę wokalową, która zmieni praktycznie każde pomieszczenie w profesjonalne studio do nagrywania głosu.

Bez wątpienia jednym z najpopularniejszych i docenionych rozwiązań w tej dziedzinie jest firma sE Electronics ze swoim opatentowanym w 2006 roku sE Reflexion Filter®. Od tamtego czasu rozwiązanie tej marki znalazło się w setkach tysięcy pomieszczeń, w tym także w profesjonalnych studiach nagraniowych, pomagając rejestrować wokalistów czy lektorów na całym świecie. W ubiegłym roku pisaliśmy o najnowszym produkcie marki z wykorzystaniem tej technologii czyli sE Electronics Reflexion Filter SPACE.

Jak powstaje kabina wokalowa sE Reflexion Filter?

Za sukcesem firmy stoi oczywiście technologia, a producent postanowił zdradzić nam kulisy ich powstawania, będąc jednocześnie spokojnym, że nikt ich nie skopiuje bo pomimo wielu prób jeszcze nikomu się to nie udało w tym stopniu, aby zagwarantować takie wygłuszenie, które jednocześnie nie wpłynie na dźwięk waszego ulubionego mikrofonu.

Zapraszamy do poniższego materiału video:

Więcej szczegółów
Producent: https://www.seelectronics.com/se-reflexion-filters
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here