Brian McKnight o sE Electronics Reflexion Filter SPACE

0

Brian McKnight, to absolutna legenda w świecie współczesnych aranżacji, kompozycji i inżynierii dźwięku. Ten niewątpliwy autorytet postanowił pokrótce nakreślić wyjątkowość filtra wokalnego sE Electronics Reflexion Filter SPACE.

Reflexion Filter SPACE, to kolejna propozycja producenta dla usprawnienia studyjnego nagrywania wokalu. Mobilna ścianka wygłuszająca wyprodukowana z pieczołowitą dokładnością, możliwie najlepiej odseparowuje muzyka od niepotrzebnych, przeszkadzających dźwięków.
Kompozyty użyte do jej produkcji to najwyższej klasy materiały, a wielowarstwowa struktura filtra jeszcze skuteczniej oczyszcza nagrywany dźwięk.

Cytując polskiego dystrybutora:

sE Electronics SPACE to nowa, większa i jeszcze lepsza wersja słynnego Reflection Filter Pro, opartego na opatentowanej technologii Multi-Layer Air-Gap panelu akustycznego, który momentalnie stał się podstawowym narzędziem w profesjonalnych i amatorskich studiach nagrań na całym świecie.

Chociaż inni producenci paneli akustycznych jakością nawet nie zbliżyli się do RF Pro, firma sE Electronics podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej!  SPACE (skrót od: Specialised Portable Acoustic Control Environment) posiada znacznie większą powierzchnię tłumiącą zapewniającą doskonałą izolację akustyczną w każdym pomieszczeniu, umożliwiając profesjonalne nagrania ścieżek wokalnych i instrumentalnych. SPACE pozwala otoczyć mikrofon specjalną przestrzenią akustyczną, co zapobiega odbijaniu się dźwięków od ścian i, co równie istotne, pochłania część odbitego sygnału, aby ten nie trafił z powrotem do mikrofonu.

SPACE wykonany jest z 10 gęstych warstw akustycznych złożonych zgodnie z opatentowaną technologią sE Multi-Layer Air-Gap. Siedem nowych, pionowych plastrów pełniących funkcje pułapek basowych pogłębia właściwości tłumiące i zwiększa zdolności rozpraszające. SPACE wyposażono również w nowy system mocowania, bardziej wytrzymały uchwyt z regulacją i blokadą poziomą oraz pionową, dzięki czemu panel można umocować pod dowolnym kątem dostosowanym do nagrywanego instrumentu.

Więcej szczegółów:
Producent: www.seelectronics.com
Dystrybutor: www.audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj