Roland VR-50HD MK II, czyli zaawansowany mikser AV

0

Firma Roland to potężny koncern muzyczny, z dobrodziejstw którego korzystają pianiści, gitarzyści, perkusiści czy producenci muzyczni. Jednak Roland to także grupa produktów ukryta pod nazwą Roland Professional A/V, która dla wielu z Was może być zupełnie obca, ale warto o niej wspomnieć przy okazji takiej premiery.

Poznajcie nowy i mocno zaawansowany multi-formatowy mikser AV: Roland VR-50HD MK II.

Jakiś czas temu pisaliśmy o podobnym, jednak zdecydowanie prostszym rozwiązaniu Roland VR-1HD AV, czyli najnowszym desktopowym i prostym w obsłudze mikserze audio-video dedykowany wszelkim twórcom, wykonawcom i muzykom do kreatywnego live-streamingu! Przeczytacie o nim w artykule: https://uptone.pl/studio/sprzet-studio/roland-vr-1hd-av-najnowszy-mikser-av-dedykowany-muzykom-do-live-streamingu

Dziś jednak coś zdecydowanie bardziej zaawansowanego. Po ponad 5 latach Roland Professional A/V wypuszcza drugą generację potężnego narzędzie do pracy przy produkcjach audio-wizulanych w postaci multi-formatowego miksera Roland VR-50HD MK II. Jest to w pełni wystarczalne przenośne studio HD w jednym urządzeniu. Jednoosobowe sterowanie dźwiękiem i obrazem przy użyciu suwaków, przycisków i ekranu dotykowego. Roland VR-50HD MK II to mający-wszystko mikser AV, integrujący zarówno mikser audio, przełącznik video, dotykowy ekran multi-viewer oraz USB streaming video/audio – wszystko w jednym urządzeniu!

Więcej szczegółów na stronie: https://proav.roland.com/global/products/vr-50hd_mk_ii
Dystrybucja: www.rolandpolska.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here