Kaz Rodriguez Signature, czyli sygnowane pałki perkusyjne od Zildjian

0

Kaz Rodriguez to bębniarz, który pojawiał się już w naszych publikacjach niejednokrotnie i chyba nikomu nie trzeba go przedstawiać. Natomiast napewno trzeba przedstawić jego nowe pałki, które właśnie wyszły ze stajni marki Zildjian i które może mieć każdy!

Jeśli ktoś jeszcze nie słyszał o angielskim perkusiście, który od pewnego czasu jest także endorserem marki Zildjian to przypominamy, że ten niezwykle utalentowany i energetyczny bębniarz ma na swoim koncie autorskie albumy, współpracuje z wieloma gwiazdami jak Jessie Ware czy Wilkinson, a do tego jest kompozytorem, producentem muzycznym, edukatorem i promotorem sztuki perkusyjnej.

Jego ciężka praca i docenienie przez markę Zildjian poskutkowalo stworzeniem modelu pałek perkusyjnych, które będą odpowiadały jego preferencjom, a konkretnie:

Nowy model oznaczony symbolem ZASKR, to znany wszystkim rozmiar 3A ale dłuższy o 3/4″, co pozwolić ma swobodne granie i sięganie do każdej nawet najdalej oddalonej blachy. Długi stożek równoważy dodatkową długość i zapewnia doskonałe wyczucie i reakcję.

Więcej szczegółów na stronie: https://zildjian.com/kaz-rodriguez-artist-series

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here