Jak polepszyć jakość odsłuchu? Sprawdź izolatory IsoAcoustics!

0
IsoAcoustics

Zastanawiasz się jak poprawić jakość odsłuchu na swoich monitorach studyjnych, bądź innych kolumnach głośnikowych? Z pomocą przychodzi rodzina izolatorów firmy IsoAcoustics, które zaprezentuje Wam Paul Morrison.

W poniższym filmie Paul Morrison z firmy IsoAcoustics przedstawia szczegółowo proces konfiguracji izolatorów z serii ISO-Stand i przedstawia kilka wskazówek, które ułatwią ich instalację.

IsoAcoustics oferuje różnorodne modele dostosowane do różnych zakresów masy. Mogą to być pojedyncze małe izolatory jak ISO-PuckISO-Puck mini, czy ISO-Puck 76które różnią się udźwigiem w zależności od przeznaczenia. Mogą posłużyć do izolacji nie tylko monitorów odsłuchowych i subwooferów, ale także innych urządzeń jak np. wzmacniacze gitarowe, gramofony itd.

IsoAcoustics-ISO-Puck-Series

Kanadyjski producent ma także w swoim portfolio stojaki z serii ISO, które oprócz izolacji pozwalają na ustawienie monitorów pod odpowiednim kątem, aby uzyskać optymalny odsłuch. Użytkownik ma dokładnie 14 możliwości różnych ustawień. W skład serii również wchodzi kilka modeli różniących się udźwigiem jak i przeznaczeniem.

IsoAcoustics-ISO-Stand

Szerzej na ich temat wypowiedziała się firma Audiotech, przedstawiciel marki IsoAcoustics w Polsce: TUTAJ

Więcej szczegółów
Producent: https://isoacoustics.com
Dystrybutor: https://audiotechpro.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj