Hercules T7: Rewolucyjny kontroler DJ już dostępny!

215
Hercules-Inpulse-T7_uptone

Zapowiadany w kwietniu, podczas targów NAMM Show 2023, nowy Hercules T7 jest już dostępny w Polsce! Ten innowacyjny kontroler DJ wyposażono w bogaty zestaw funkcji, dzięki którym miksowanie na winylach ma być łatwe i niezwykle przyjemne!

Rewolucyjny kontroler DJ dla winylowych wirtuozów!” To hasło, które przyświecało inżynierom firmy Hercules podczas tworzenia nowego urządzenia. Co zatem można o nim napisać? Bardzo wiele ale przede wszystkim należy zwrócić uwagę, że Hercules T7, to choć niezwykle zaawansowany kontroler, oferuje także wsparcie w nauce miksowania i skreczowania dzięki funkcji Stems, która pozwala tworzyć niesamowite mashupy, mieszając partie wokalne z jednego utworu z melodią pochodzącą z drugiego. Ponadto, kontroler posiada funkcje Beatmatch Guide, Asystenta i poziomu Energy, które ułatwiają opanowanie zaawansowanych technik miksowania.

Hercules-Inpulse-T7

Jak wspomnieliśmy, Hercules T7 jest już dostępny w Polsce dzięki firmie Sound Station, a jego sugerowana cena to 3090 PLN! [KUPISZ TUTAJ]

Zapraszamy Was także do zapoznania się artykułem, w którym przyglądamy się bliżej funkcjom nowego kontrolera i odkrywamy, jak to urządzenie może pomóc Wam w osiągnięciu mistrzostwa w DJ-skich umiejętnościach:

Hercules Inpulse T7: nowy, rewolucyjny kontroler DJ!

Więcej szczegółów
Producent: https://www.hercules.com
Dystrybutor: https://soundstation.pl