ADAM Audio A Series: wybierz monitory studyjne dla siebie!

0

Zaprezentowane w ubiegłym roku i oczywiście dostępne w Polsce monitory studyjne serii A od ADAM Audio, to rozwiązanie dla każdej przestrzeni. 5 modeli, a co za tym idzie różne wymiary i specyfikacje to jedynie kwestia osobistych potrzeb i preferencji aby znaleźć odpowiedni zestaw dla siebie.

O nowych monitorach ADAM Audio A Series pisaliśmy już wielokrotnie, więc po szczegółowe informacje odsyłamy Was do naszych publikacji TUTAJ, na stronę producenta ADAM Audio oraz opiekuna marki w Polsce, firmy Audiostacja.

Przy okazji zapraszamy Was także do poniższego materiału video, w którym specjalistka ds. produktów ADAM Audio, Jane Arnison, przedstawia modele i technologie serii A:

Oczywiście nic nie zastąpi osobistego odsłuchu, dlatego w wielu sklepach muzycznych na całym świecie, a także oczywiście w Polsce, zostały wydzielone i zaadoptowane akustycznie pomieszczenia, w których w wygodnych warunkach można posłuchać monitorów studyjnych ADAM Audio, zapoznać się w praktyce z ich specyfiką i porównać z innymi modelami.

adam-audio-listening-center

Centra odsłuchowe znajdują się w sklepach:

  1. Studiostorewww.studiostore.pl
  2. Czak Musicwww.czakmusic.pl
  3. Magnuswww.hurtowniamuzyczna.pl
  4. Sferis.plwww.sferis.pl
  5. Supersoundwww.supersound.pl
  6. Wired Tuneswww.wiredtunes.pl

Więcej szczegółów
Producent: https://www.adam-audio.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj