Heavyocity Gravity Scoring Guitars – kompozytorski geniusz na wyciągnięcie ręki

0

Przecież nie każdy musi być gitarzystą… Tak jak nie każdy jest skrzypkiem czy flecistą. Jednak każdy z nas ma prawo komponować, wykorzystując do tego pełną gamę instrumentów – w tym również gitarę

I z takiego założenia wyszedł niejeden kompozytor współczesnych czasów. Mowa oczywiście głównie o kompozycjach muzyki filmowej.
Weźmy chociażby takiego Hansa Zimmera i słynną zagrywkę ze ścieżki Gladiator.
Wyraźna, potężnie brzmiąca gitara klasyczna odgrywająca tapping na niskich strunach.
Jeśli są tacy, którzy wierzą w nagrywanie żywych instrumentów w ilości instrumentarium Straussa czy Wagnera, są raczej naiwni.
Zazwyczaj te piękne momenty, którymi tak bardzo się zachwycamy, to instrumenty wirtualne, niebywale kunsztownie wykorzystane w kompozycjach nagradzanych później przez Amerykańską Akademię Filmową.

Takim właśnie instrumentem jest również Heavyocity Gravity Scoring Guitars – choć wypadałoby powiedzieć sobie jasno, że jest to tylko jeden z elementów składających się na potężny Pack Heavyocity Gravity.
W wartym jedyne 99$ elemencie o nazwie Scoring Guitars, znajdziemy zagrywki, brzmienia, loopy i inne wodotryski gitarowej muzyki, którą możemy z powodzeniem wrzucać w nasze ścieżki kompozytorskie upiększające filmową muzyczną eskapadę.
Niemalże 4.5 GB danych w tym mnóstwo brzmień, efektów i innych świetnych rozwiązań.

Wystarczy obejrzeć film promocyjny, choć wierzę, że sięgniecie po ten produkt i zaczniecie tworzyć w zupełnie innych wymiarze.
Szczerze polecam…
Więcej informacji na stronie producenta www.heavyocity.com
Cały Pack znajdziecie TUTAJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj