Chaos Pełen Idei – nowy projekt Wojtka Mazolewskiego w Gdańsku

0

Wojtek Mazolewski wraca z nowym projektem. Tym razem do współpracy zaprosił wspaniałych gości, łącząc pokolenia i śmiało mieszając gatunki muzyczne.

I tak na jednym albumie spotykają się legendy rocka John Porter, Wojtek Waglewski, Jan Borysewicz i Janusz Panasewicz, a także Natalia Przybysz, Ania Rusowicz, Vienio, Misia Furtak i najmłodsi na scenie muzycznej – Justyna Święs i Piotr Zioła. Powstała płyta jest pełna mocnych emocji, poezji, szaleństwa i melodii, które na długo zapadają w pamięć.

Wojtek Mazolewski nowym krążkiem zatytułowanym Chaos Pełen Idei” po raz kolejny udowadnia, że muzyka nie ma ograniczeń. Nie dziwi więc fakt, że na swoje 40 urodziny przygotował wyjątkowy album jakiego jeszcze w Polsce nie było. „Chaos Pełen Idei” to płyta pełna muzycznych niespodzianek gdzie jazz łączy się z rockiem, bluesem, popem czy hiphopem. Styl nie ma znaczenia – liczy się wolny przepływ, spontaniczność, muzyka tworzona tu i teraz. Zapraszając muzyków do współpracy Mazolewski przygotował swój zespół tak by w studio zapanowała atmosfera twórczej wolności. W zaledwie 180 minut mieli się dotrzeć, dogadać, porozumieć, dograć. Zagranie va banque. Śmiałość, która się opłaciła.

“Słuchając tego albumu odrzućcie swoje obawy i uprzedzenia bo muzyka to głos wolności… o tym jest ta płyta.” – podsumowuje Wojtek. Singlem promującym płytę „Chaos Pełen Idei” jest utwór „Organizmy Piękne” w którym gościnnie udzieliła się Justyna Święs z zespołu The Dumplings.

Na koncercie w Gdańsku obok Mazolewskiego i jego zespołu wystąpią:
John Porter (Porter Band),
Ania Rusowicz,
Justyna Święs (The Dumplings),
Piotr Zioła
Vienio (Molesta Ewenement)

Koncert Wojtka Mazolewskiego odbędzie się 11 maja 2017 roku o godzinie 19:00 w klubie Stary Maneż w Gdańsku. 

Bilety do kupienia na www.abilet.pl i www.ebilet.pl w cenach:
Miejsca stojące: 79zł
Limitowana pula biletów VIP na miejsca siedzące na antresoli:
Na krześle: 99zł
Loża 10-osobowa: 800zł
Loża 5-osobowa: 450zł

Więcej informacji o artyście znajdziecie na www.facebook.com/wmazolewski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here