Rewolucyjny korektor parametryczny Eventide SplitEQ

3
Eventide-SplitEQ
Eventide SplitEQ

Nowy plugin Eventide SplitEQ to przełom w dziedzinie studyjnych korektorów, pozwalający na precyzyjną edycję parametrów, jakiej nie oferuje żadna inna tego typu wtyczka!

Eventide SplitEQ na pierwszy rzut oka wygląda jak kolejny korektor parametryczny o współczesnym stylu obsługi – nic bardziej mylnego: ten plugin jako jedyny na rynku oferuje możliwość osobnego kreowania barwy transjentu i wybrzmienia każdego dźwięku w 8 dowolnie wybranych pasmach.

Eventide-SplitEQ

Opatentowana technologia Structural Split, będąca owocem wieloletnich prac, działa w zupełnie inny sposób niż tradycyjne EQ, oferując innowacyjne podejście do korekcji naprawczej i kreatywnej, dając użytkownikom zupełnie nowe możliwości kreowania barwy dźwięku dowolnego źródła.

W każdym z 8 pasm możemy niezależnie kontrolować sygnał pierwszego impulsu (transjentu) oraz wybrzmienia, nie tylko wzmacniając lub tłumiąc wybrane pasma z inną wartością dB oraz szerokością filtra, ale nawet rozbijając działanie obu funkcji korektora w panoramie stereo L/R lub Mid/Side!

Eventide-SplitEQ

„Jesteśmy niesamowicie dumni z tego, czego dokonali nasi programiści. Wychodząc od technologii Structural Split, zastosowanej już w naszej wcześniejszej wtyczce Physion, stworzyli coś naprawdę przełomowego: SplitEQ to całkowicie nowy rodzaj muzycznego narzędzia.“

– skomentował założyciel Eventide, Richard Factor

Więcej szczegółów
Producent: https://www.eventideaudio.com
Dystrybutor: https://www.sound-service.eu

Więcej newsów Eventide Audio: TUTAJ

Zapraszamy do poniższej playlisty gdzie zobaczcie i posłuchajcie, co potrafi Eventide SplitEQ:

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj