Doskonal swój Finger Drumming z Roli Beatmaker Kit i Melodics!

0

Finger Drumming to technika starsza niż wam się wydaje! Ile razy wybijaliście rytm palcami na stole? No właśnie 🙂 W XXI wieku możemy jednak przenieść naszą “palcową energię” na urządzenia, które nieco lepiej lub inaczej niż stół, zareagują na naszą ekspresję 🙂

O zestawie Beatmaker Kit od Roli pisaliśmy już wcześniej w artykule: Roli Beatmaker Kit – zabierz swoje beaty gdzie tylko zapragniesz

Teraz czas wejść na wyższy poziom dzięki treningom jakie oferuje aplikacja Melodics, której twórcy przygotowują programy treningowe na bardzo długą listę instrumentów. Znalazł się też na niej, wspomniany wcześniej Roli – Beatmaker Kit.

Jak zacząć przygodę z tym personalnym trenerem? Zapraszamy do poniższego video-poradnika:

Obejrzyjcie poniższe materiały video i sprawdźcie ile twórczej przyjemności może zapewnić Wam to kieszonkowe urządzenie:

Co oferuje Beatmaker Kit?

Wszystko, czego potrzebujesz, aby bawić się i tworzyć rasowe beaty. Dodatkowo wyszkoli Was w technice Finger Drumming, dzięki ogromnej ilości ekspresyjnych dźwięków. W zestawie także pakietu oprogramowania, który pozwoli Wam stworzyć beat w dowolnym miejscu, w jakim akurat się znajdzicie.

Beatmaker Kit który tworzą dwa kontrolery Lightpad M oraz moduły Live Block i Loop Block. Szerzej pisaliśmy o nich w artykule:

ROLI Blocks – grające klocki i kontrolery!

W komplecie otrzymamy dopasowane etui, kable USB oraz oprogramowanie: NOISE (+ 11 bibliotek Soundpack, Equator, Strobe2 Player, Tracktion Waveform, Ableton Live Lite, MaxMSP i BLOCKS Dashboard). Pamiętajcie także, że dzięki ich modułowej konstrukcji możecie dowolnie zmieniać i komponować układ paneli.

Więcej szczegółów:
Producent: https://roli.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here